Rimi

Agrāk strādājām RIMI Pulkvedī. Kā bijušie darbinieki varam teikt tikai to, ka nav jēga pirkt lētās elektropreces! Tās bieži lūzt un tiek nestas atpakaļ uz garantijas remontu. Arī ar ēdienu ir jauzmanās jo RIMI tirdzniecības koncepcija paredz to, ka ja piemēram krabju nūjiņām beidzās derīguma termiņš, tad nakošajā dienā parādās krabju salātiņi - "svaigi"! Līdzīgi ir ar visiem gaļas produktiem, augļiem u.c. Piemēram "svaigai" gaļai pilnīgi oficiāli tiek nomainīts derīguma termiņš.

L lasma 23.04.2006

Agraak straadaaju rimi Liepaaja, elektotehnika leetaakaa no firmas "Z11",, labi, ja peec meenesa z11 atbrauc remontejamai precei pakal, lai gan peec meenesa jaatdod cilveekam, pat jauno preci atved lietotu.Kategoriju speciaalists Romaans L. neko nenokartoja, lai gan solija un solija....

A Alesja 17.03.2008

man viena paziņa stāstīja,ka tajās pildītajās vistas karbonādēs liek vecos siera salātus- tā lūk, pašinezinam ko ēdam, ka tikaai garšīgi, nav nozīmes vai ar vai bez tārpiņiem. Šāda situācija ar veciem produktiem ir visos veikalos, kuros vairāk, kuros mazāk... Padomā pirms liec mutē ēdienu, ko tu grasies ēst! Un pats stulbākais, ka par tādiem parkāpmiem reti kad soda veikalus.