Rimi

Cien.Pirceij! Esiet uzmanigi pie KASEM!!! KONROLEJIET kad kasiere ievada pirkima cenu! Sodien kasiere izsita čeku par 1 LVL vairak...tieshi uz EVIAN udeni. Cena, kura bija noradita ir 3,54 ....pie kases izradas tas ka tas maksa 4,54....Esiet uzmanigi! Es saproru ka tas ir veikala politika!!!

K kasierisX 11.05.2011

Kasieris shini gadijuma nau vainigs Rimi kasieri cenu neievada tikai ieskane vai ieraksta preces kodu kase un talak ju dators nosaka preces cenu. protams ceka ir jaskatas visi var kludities un teikssim noskanet preci divreiz vai ievadit preces nepareizu kodu bet tad arii cheka bus nepareiz preces nosaukums a kasierim no ta labums nekats jo ja kase ir ++ tos no kases pac kasieris iznemt nevara a ja minusi kasieris sedz no savas kabatas tada ir rimi politika lai pirceji netiktu krapti ar noluku