Rimi

Es arii palasiijos lielaako dalju komentu, jo visus neiespeeju un gribeetu teikt kaadu vaardu. Shet ljoti daudz suudzaas par auglju un daarzenju kvalitaati, bet sheit teikt, ka shajos gadiijumos jaaiet vai jaasauc pa tiesho vadiitaajs, jo ljoti labi zinu kaa tiek pienjemti auglji un daarzenji noliktavaa uz Deglava ielas. Ir reizeem taa, ka naakas suutiit atpaklj, jo atvedod mashiinaa temperatuura ir bijusi zemaaka, nekaa driikseetu buut (lieki piebilst, ka shie daarzenji un auglji atpaklj firmaa nenonaak, bet tiek aizvesti uz VP Market). Tur auglju kontrole ir "afigenaa", bet luuk veikali galiigi neprot tos uzglabaat, vai arii sagraabajas uz akcijas laiku taados kvantumos, ka nespeej iztirgot, tad nu rodas shitaadas Antireklaamas. Un tagadinjaas arii piegaadaataaji ir kljuvushi pavisam nagli, vislabaako uzliek augshaa un paareejos meeslu lejaa, jo nu visu preci, kas naak tonnaam paarbaudiit nav iespeejams. Bet tik un taa es esmu par Rimi, tikai Olympia (iepeerkos paarsvaraa tur) vajadzeetu gan pasekot liidzi akcijaam, jo shis ir vieniigais veikals, kur tajaa laikaa, kad bija te apriilii laikam katru dienu leetaas preces, Olympia ar atlaidi no trim preceem labi, ja divas ar atlaidi, paareejaam vecaa cena staav klaat.