Rimi

Neiesaku Rimi pirkt uz vietas marinētos gaļas izstrādājumus. Vakar viena tāda paciņa mums sabojāja visu vakaru gan tādā ziņā, ka averot iepakojumu sabojājušos vistas stilbiņu smaka uzsita pilnīgi nelabu dūšu, gan arī tas, ka aizvedot šo preci atpakaļ attieksme bija pilnīgi vienaldzīga. Smird? Vecs? Nu un tad? Nepatīk, rakstiet sūdzību - priekšniecība izskatīs!

L Linda 24.05.2007

Cilvēki jau pāsi stulbi, neprot paši neko marinēt un slinko gatavojot ēdienu, tāpēc pēc tam rejas kā suņi par sabojāto vakaru!Neviens neliek pirkt neko marinētu, pats mājās var daudz labāk pagatavot!

D D83 15.06.2007

Viss jau buutu ok, bet nevienā Rimi uz vietas neko nemarinē! =))))))))))))))

A Aleksandrs 20.07.2007

NEPIEKRITU tam, ka citeju: "Rimi jūs būsiet svarīgi tikai tik ilgi kamēr jūs staigājiet apmierināti pa plašo veikalu ar naudu kabatā, bet kad iet runa par smirdīgām vistām, tad neviens nemaz negrib klausīties."Es esmu RIMI pardevejs. Braketaa prece mums ir arkartigi rets gadijums. Ja pasi pirceji pareizi glabatu sos marinetos produktus, tad butu cita lieta. Viena pirceja atnaca pec 2 dienam, atnesa cheku un teica, ka stilbini bija smirdigi. Jautajums: Kapec atnaca pec 2 dienam nevis uzreiz, un kapec lidzi nebija to stilbinju? Protams, ka naudas atmaksu mes jau nevaram iztaisit, jo nav pieradijuma, un diemzel, uz GODA VARDA mes ticet nevaram.PIRCEJI- ESIET UZMANIGI PASI..LABAK PARBAUDIET PRECES KVALITATI TURPAT UZ VIETAS, NEVIS SUDZATIES PAR BOJAJUMU MES 2-3 DIENAM.