Rimi

Tas gan attiecas uz visiem lielveikaliem. Nesaprotu, kaapeec ir tik maz kasieru?! Kaapeec jaastaav rindaa 15 minuutes, lai nopirktu kaut kaadu niecinju!! Tad vareeja vismaz straadaat vairaakas kasieres tajaa laikaa, kad cilveeku ir vairaak, piemeeram,kad naak no darba maajaas un iepeerkas. Prieksh kam tad vispaar vajag tik daudz kases taisiit, ja taas nekad netiek izmantotas!!

J

H Helena 07.06.2011

Es strādāju Rimi lielveikalā par kasieri! Teikšu ta, mes ar prieku strādatu vairak, lai ari nopelnit vairak...Bet mūsu veikala vadība nedod-griež stundus nost, vai brīvdienas dot un mes tur neko nevaram izdarīt... Kad mes sakam par to strideties, mes vienmer dzirdam vienu un to pašu atbildi - NEPATIK, EJIET PROM!!! Tak 4to, tādā veidā sudzības jāraksta nevis šeit, bet uz ofisu! www.rimi.lv ir ofica e-pasts!

A Aleksis 07.06.2011

:)) глупые людишки ;)))