Rimi

Man shodien piemetaas pilniigs besis ieejot RIMI Vecmiilgraavii. Kaa parasti tur ir garas rindas, bet visas kases netiek izmantotas, jo paardeveejas vazaajas pa veikalu un pljaapaa savaa starpaa. Un veel pirms apm. 1/2 gada gaaju veikalaa un luudzu galju sagriezt shkjeeliitees, bet man atbildeeja:"Nevar aparaats ir beigts". Nu ko biju citaa Rimi (hipermarket), un man sagrieza

A Annka 20.01.2007

Arī Rimi (hipermarket) tas pats!! Vien dien sagriezh to gaļinj, citu dien (taa veelaak vakaraa, kad viss jau nomazgaats un negribas mazgaat veel reiziit) nestraadaa!! :)

K K 22.01.2007

A ti pridurok ne podumal 4to kasiri tozhe ljudi i oni ne mogut otsidetj za kasoj 12-15 4asov i im nuzhni pererivi,xotjabi 4tobi ne zaparitsa i v kase potom ne bilo nedozda4i.A nawjot apparata!4to tolko 4elovek boleet?Apparat tozhe ne ve4en,mozhet i slamatsa.

A agrais 30.01.2007

tev ,kaprīzais bērns ,nav ienacis pratā,ka tās darbinieces,kuras staigā starp plauktiem ,nestaigā tikai tā pat . Noriebušies sitie izlutinātie,kaprīzie , sūda braļi,kuri iedomajas sevi par pasules nabu un domā, ka visi viņa priekšā dancos.

M mAZAIS 08.08.2007

Esmu galas nodalas pardevejs. Zini, kaadas slodzes ir tam aparaatam?? Ik 3 minutes, pec katram 4 minutem...Katru dienu... + ja pedejo ruletes gabalinju nesagriez ka nakas (3 mm vietaa 6 mm), tas ir tikai tehniskas drošības apsverumu delj. ZINI, MUSU VEIKALIEM IR VAJADZIGI ĻOTI GUDRI CILVEKI, TU NEVELIES PIEDALITIES KONKURSĀ UZ KĀDU DARBA VIETU MŪSU ORGANIZĀCIJĀ??

N nikol 05.12.2009

nu ja tu tik gudra tad pamegini pati pasedet taja kase!!! ja redzi kadu pardeveju zale tas nenozime ka vinja ir kasiere un ka vinjai jasez kase

P pufa 05.12.2009

lai klabinātu taustiņus rokas ir? nu tad ar tām pašām arī gaļu sagriez.