Rimi

Noraidot Rimi dibinātāja norvēģa Ērika Šteina Hāgena biznesa neveiksmju iespējamo ietekmi uz Rimi Latvia darbību, Rimi Latvia sāk pārdot sev piederošos īpašumus ? veikalu ēkas. Latvijā reiz jau piedzīvots norvēģu veikalu tīkla bankrots ? 2001. gadā darboties pārstāja Norvēģijas firmai Baltic Food Holding piederošais Spar veikalu tīkls Latvijā.

R RIMIPARDEVEEJS 28.02.2004

Pirmkaart! RIMI Latvia ir ZVIEDRU UN FRANCU KOPUZNEEMUMS, KURS TUVAAKAJAA LAIKAA APVIENOSIES AR SOMU CITYMATKET!!!!!! No NOrveegiem te nav ne smakas!!!

B bijušaisdarbinieks 30.03.2004

Pirmkārt, Rimi nav ne norvēģu ne zviedru uzņēmums. otrkārt, ar Citymarket viņi apvienojas tikai Baltijas valstīs nevis vispār kopumā. Ja tu strādā Rimi sitēmā, tad jau nu tev vajadzētu to zināt Rimi pārdevēj. Un teikt, ka Rimi nav problēmu, arī nevajadzētu , jo ne velti tik daudzi darbinieki(labi) atstāj šo uzņēmumu.

R RIMI 06.06.2007

Pēdējam komentētājam.Šie ''labie'' darbinieki ir pametuši RIMI štatu samazināšanas rezultātā, ne jau tādēļ, ka RIMI ir slikta darba vieta! Laikam jau nav tik labi, ja tika parādītas durvis :)

ž Žanis 27.07.2007

No Rimi cilveeki pashi muuk projaam, nevis notiek shtatu samazinaashana.No Rimi cilveeki ljoti smalki tiek "izeesti" aaraa, lai nevajadzeetu maksaat normaalas algas. Peec tem tiek pienjemti jauninjie, kuri ir gatavi straadaat par santiimiem.Ljoti labi shaada tipa darbinjus pieprot Ineta Legzdinja, kas bija Rimi Mols vadiitaaja.