S Sarma 29.11.2004

Protams,ka prasa,bet vajag gribēt strādāt un tu tiksi gan ievērots,gan saņemsi,ko esi pelnījis.Veikala vadītājai pret darbiniekiem,kas strādā ir ļoti laba attieksme.Tā lūk ;)

A Aina 02.12.2004

Varu apstiprināt, ka veikala vadītāja slikti attiecas pret darbiniekiem. Laba viņa ir līdz brīdim, kad kāds izsaka savas domas. Ja tās viņai nepatiks, tad ......

A anita 03.12.2004

Tādos lielveikalos man liekas strādā tikai bezsmadzeņu radījumi, normāls domājošs cilvēks meklēs ko labāku.

G Gita 03.12.2004

Vadītāja Gita tiešām nav cilvēcīga, viņa ir neprofesionāla, kad pieļauj kļūdu, uzgrūž to kādam darbiniekam, viņa izmanto arī psiholoģiskā terora jeb mobinga paņēmienus savā darbā, tikai to nevar pierādīt, jo tas notiek bez lieciniekiem!!!!!!!1

N Nille 04.01.2007

Nu varbūt Jūs nemākat strādāt slaisti. 1980 un uz augšu diemžēl ir nenopietni ļaudis ar mazu atbildības sajūtu.

N Nenopietnais 15.03.2008

un tu buutu tas kurš ir saskāries ar visiem 1980 un uz augšu??? Liekās diezgan aprobežots un idiotisks uzskats....

S sane 21.12.2008

Vadītāja ir atkarīga no direktores. Arī vadītāja grib strādāt... Varbūt savākties visiem apbižotajiem kopā (uz doto bīdi strādājošie nepievienosies), un visiem bariņā pateikt, kāda maita ir direktore? Ja viņa teiks, ka visi viņas lēmumi ir vēl no augšas, tad ejam augstāk un runājam skaļāk? Mani atlaida tikai tāpēc, ka bērns atļavās saslimt!