Rimi

Cik nepatikami maza izvele Rimi Origo - risi visadi, bet tikai VALDO! Tas ir nekaunigi! Principa pec es gribu nopirkt citus, bet ir tikai Valdo! Vai tas nav par traku?! Mana Vecmilgravja veikala Beta ir vismaz 5 dazadu firmu dazadas variacijas un ari par dazadam cenam! ....... nekaunigi piespiez pierkt tikai Valdo risus! ;((((

I

A Alex 28.07.2004

da kaada starpiiba , kaads firmas riisi !riisi paliek riisi, tika idazhaadas firmas !vai tu peec etiketes izveelies ?nu i princips tevmuha :-o

M maniax 02.08.2004

Cilveeku stulbumam nav robezu - nepatiik riisi, eed kartupelus

A anna 12.08.2004

Gluposti! nedavno byla v Rimi Origo i tam specialjno poamotrela: naschitala ris treh raznih firm.

I Il 25.08.2004

Piekrītu. origo Rimi ir super neērts - vietas nav, cilvēku jūra, izspraukties nekur nevar, piedevām produktu klāsts mazāks kā mazpiļsētas veikaliņā.

? ????? 18.09.2004

""Cilveeku stulbumam nav robezu - nepatiik riisi, eed kartupelus""??????? ?????? :))))

K Kasiere 17.05.2008

Nu ja nepatiik tur, tad ejiet uz citu veikalu, vai tad taadu maz????? Nav jau jaacelj vesela diskusija par to ...

S Santa 08.01.2011

ja nepatiik, tad cilveks neiet uz turieni, kur kkas neapmierina, varetu padomat, ka pirmo reizi iet veikala...;D SAUSMAS Riisi TIKAI VIENAS FIRMAS, ta nu gan, kurs tev liek pirkt, ...