www.sudzibas.lv RIMI burkānu sula

Rimi - burkānu sula

RIMI pašu spiestās burkānu sulas ir vecas! Katru dienu dzeru burkānu sulu un diemžēl burkānu sula kadarbiku.ee veikalos tiek izpirkta mega ātrumos tapēc cerot, ka varbūt šoreiz man paveiksies, nopērku RIMI svaigi spiesto sulu.
Šorīt Alfas RIMI nopirku 3 pudeles, no kurām 2 var izliet ATKAL podā! Uz cenu un info zīmes rakstīts, ka tā spiesta šorīt 24.11.12. 11:17 - kā tas maz iespējams, ja sulu pirku 15 min pirms 11:oo ?????!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?! sūda veikals. Kā var atļauties pārdot vecas sulas un ar nepareizu info uz tām? pie tam tai pašā cenu zīmē eksistē 2 izlietošanas termiņi - 24.11.12. un 25.11.12. Kā lai to sulu rīt dabū iekšā, ja jau tagad no tās man nāk vēmiens!!!!????????????????????

K kurmiks3 24.11.2012

Ja naak vemiens, tad laikam buusi staavoklii un burkans nebuus vainiigs.

K kurmiks3 24.11.2012

Ja naak vemiens, tad laikam buusi staavoklii un burkans nebuus vainiigs.