www.sudzibas.lv RIMI Bojāta pārtika

Rimi - Bojāta pārtika

01.02.2021 Kauguru rimi tika nopirkta tīrīta forele (protams uz atlaidēm!) , atnesot mājās un izņemot no iepakojuma virtuvē sāka izplatīties nelāga smaka, kura kļuva neciešama kad zivs nonāca uz pannas. Nemeklēju taisnību un kompensāciju šai gadījumā, bet vai tā nav apzināta krāpšana? Paziņu lokā ir vēl 2 laimīgie. Čeki protams nav saglabāti. Gribētos redzēt kā šo produktu ēd rimi vadība! Labu apetīti!

03.02.2023

Kāds termiņš zivij?
Ir liela iespēja, ka darbinieki neseko precei līdzi.

M Maris Tars 03.02.2023

nedomāju ka darbnieka nolaidība , forele uz atlaidēm ilgi nestāv .

Velvetpopstar 03.02.2023

Bet kas fasēja zivi, veikala darbinieki, nevis vadība..

M Maris Tars 03.02.2023

Zivis " uz ledus " , diezin vai darbiniekam ir pilnvaras izlemt preci izlikt vai izmest !

Velvetpopstar 03.02.2023

Vispār ir, bojāta prece ir jāņem nost un jāliek uz norakstīšanu, pati strādāju veikalā, zinu, ka tā drīkst darīt.

A Artūrs159 05.02.2023

Līdzīgs gadījums, bija pirms pāris gadien, nopērkot ZOOMā, Maskavas ielā! Nebija iespējas kasīties, jo biju jau aizbraucis pārāk tālu!