www.sudzibas.lv RIMI Bojājums

Rimi - Bojājums

Šodien iepirkos Āgenskalna Rimi Mārupes ielā. Pie dārzeņu stenda centos izvēlēties papriku. Tikmēr apkopēja garām brauca ar "grīdas mazgātāju". Sākumā dzirdēju, ka man fonā kaut kas tika teikts, bet nedomājot, ka tas ir ticis adresēts man turpināju izvēlēties papriku. Ar otro reizi es sapratu, ka tika man kaut kas teikts. Respektīvi apkopēja diezgan rupjā tonī man teica, ka lai pāreju malā (lai viņa ar savu aparātu varētu nomazgāt grīdu) . Viss jau būtu labi, ja problēma būtu attieksmē, bet to, ka man tiek adresēts kaut kas (pie otrās reizes) , sapratu tikai tad, kad apkopēja man no aizmugures uzbrauca virsū uz kājām ar savu mazgāšanas "mašīnu", reizē rupji liekot paiet malā. Gala rezultāts bija tāds, ka tika sabojāti (uzplēsti) mani nesen pirktie apavi.
Pēc tā, kad pagāju malā, viņa vēl izteicās, citēju - "visādi te stāv priekšā". Lieki teikt, ka pie dārzeņu stenda konkrētajā vietā stāvēju vēl pirms viņa ar savu aparātu tuvumā rādījās.

09.04.2019

E

"nedomājot, ka tas ir ticis adresēts man turpināju izvēlēties papriku" - ļoti atvieglosi dzīvi līdzcilvēkiem, ja stāvot uz vilciena sliedēm, turpināsi rakstīt īsziņu, nedomājot, ka vilciens taurē tieši tev.

E Elcis 09.04.2019

Divas dažādas lietas, kuras salīdzināt

S sandis 10.04.2019

Mazgāt grīdas ar mehanizētiem aparātiem var arī laikā, ka pircēju nav, respektīvi pirms vai pēc veikala darba laika, nevis braukāt jau tā šaurajās ejās virsū cilvēkiem.

K Klientamnavtaisnība 10.04.2019

Pirms vai pēc darba laika? T.i. jau tā strādājot 14-15 stundas vēl stundu pirms vai stundu pēc neapmaksāti darīt savu darbu? Njā... totāla verdzība.

S sandis 10.04.2019

Apkopējas strādā 14 -15 stundas? Tad jau grīdās būs caurumi no tik intensīvas strādāšanas.