www.sudzibas.lv RIMI Bojājums

Rimi - Bojājums

Šodien biju iegājis kaut ko nopirkt un ieraudzīju ka saldējums stāv ar kastēm izņemts no saldētavas un neviens viņus nekrāmē. Tas ir ļoti slikti un es piemēram negribētu nopirkt atkusušu saldējumu. Tad ja nevar izkrāmēt tad labāk aizvest atpakaļ uz saldētavu.

11.05.2021

G

G Gincha21 11.05.2021

Iepirkos veikalā 20:46

S sannas 11.05.2021

Ko nozīmē, neviens viņu nekrāmē? Viņš tur visu dienu stāvēja? Varbūt tajā brīdī kāds pircējs pajautāja darbiniekam kur atrast nepieciešamo preci, varbūt darbinieks tajā brīdī aizveda prom tukšās iepakojuma kastes, lai Tu,sūdzambībele kāju nenolauz pakrītot uz viņām. Varbūt darbinieks tikko bija apvienojis 2 pustukšus konteinerus vienā un to lieko aizveda atpakaļ uz noliktavu? Pirms sūdzies , padomā divreiz

G Gincha21 11.05.2021

Es kad gāju veikalā iekšā tad jau viņi tur stāvēja.kopuma viņi tur stāvēja kādas 20 min