www.sudzibas.lv RIMI Bezatbildība, darbinieku nodzenāšana.

Rimi - Bezatbildība, darbinieku nodzenāšana.

Darbinieki Supernetto Salnas ielā, tiek nodzenāti. Vadītājs vispār nerūpējas par darbiniekiem, visi jau ir pārstrājušies. Nemaz necenšas sameklēt darbiniekus, attieksme vienkārši briesmīga. Izmisums. Kā netiek risināta situācija? Vadītājs neatbalsta darbiniekus ne morāli, ne palīdz veikt darbus, nedz motivē strādāt. Ļoti žēl.

O Omletenootragala 24.05.2018

Nu tā jau tas ir. Esmu dzirdējusi ne to labāko par vadītāju no šī veikalā. Protams, žēl jau, kā cilvēkam neinteresē savs darbs, klienti un darbinieki. Tāpēc jau visi aiziet un pazūd. Fuj, kāpēc Rimi nedomā par darbiniekiem. Kas tie tādi par vadītājiem? Bezjēdzīgi.

A Andrisv1 24.05.2018

Piekritu, bet šis veikals ir vienkārši unikāls ar tā vadītāju!

Работяга 24.05.2018

Nekas atnaks jauni stradnieki uz viniem atspeleseties!

Vispār jau darbinieku nodzenāšanas politiku Rimi piekopj visos veikalos. Visjautrākā situācija bija t/c Mols, kur sestdien no rīta strādāja tikai viena kase. Ļoti dīvaini, jo vairums tirgotāju cenšas palielināt ieņēmumus.

K klients86 25.05.2018

SuperNeto tur darbinieks ir viss vienā gan pārdevējs, krāvējs, apkopējs.. Meklēt cenšas, bet nav jav kas strādātu par tādu atalgojumu