www.sudzibas.lv RIMI Sociālā bezadbildība

Rimi - bērniem par tualetes apmekējumu jāmaksā - Sociālā bezadbildība

Brīvdienās biju aizbraucis uz Salaspili un nodomāju ar bērniem iepirkties Rimi veikalā. Ieejot veikalā bērniem savajadzējās uz tualeti. Kad apvaicājos rimi informācijas centrā, kur ir tualetes, tika norādīts, ka tās atrodas veikala tālākajā galā. Aizejot uz norādīto vietu, konstatēju, ka tualeti var izmantot tikai par naudu.

Rodas jautājums. Ko darīt 5 gadus vecam bērnam iepērkoties rimi veikalā, ja viņam pēkšņi sagribas uz tualeti.

Cik man ir zināms, tad latvijas normatīvā bāze vēl neļauj bērniem līdz padsmit gadiem tikt nodarbinātiem, lai nopelnītu naudu. Tad ko bērnam darīt, ja viņam līdzi nav naudas un viņam pat valsts likumdošana aizliedz strādāt?

Protams pēc ilgām pārrunām ar rimi darbiniekiem un zākājošo apsargu bērnam tika ļauts izmantot labierīces, bet attieksme bija tāda, ka es tagad esmu rimi "parādā" trīsszvaigžņu ordeni par to, ka viņi atļāva izmantot savas komercdarbības telpas bez maksas.

Katrā ziņā kauns par rimi un viņu attieksmi pret sabiedrību, kurai netiek nodrošināta bezmaksas piekļuve labierīcībām. Laikam rimi bizness nevedas tik labi, ka jāsāk piepelnīties ar tualetes pakalpojumu sniegšanu.

Katrā ziņā es turpmāk mēģināsu izvairīties no rimi apmeklējuma un arī iesaku visiem pārējiem sabiedrības loceķļiem atturēties atbalstīt šādas rimi aktivitātes un doties uz kādu citu pārtikas veikalu

Man savukārt rodas jautājums, vai sūdzības sacerētājam ar galvu viss ir kārtībā? Uzdodot jautājumu "Ko darīt 5 gadus vecam bērnam iepērkoties Rimi veikalā", šis ubagotājs turpina "ko bērnam darīt, ja viņam līdzi nav naudas"! Tieši tur jau slēpjas pats interesantākais:
1. Kā 5 gadus vecs bērns, viens pats, bez naudas iepērkas Rimi veikalā?
2. Ja jau šī savervelējuma rakstītājam, kurš iepirkās Rimi arī nebija līdzi naudas, pat lai samaksātu bērnam par tualetes apmeklējumu, tad iznāk, ka šis "cietējs" gatavojās nevis iepirktie, bet zagt!
Nekas, draudziņ, cietumā labierīcības ir par brīvu. Un bērniem būs noteikti labāk bez tāda zaglīga, ubagojoša pavadoņa!

Aigars31 24.05.2018

salaspilii 4gadnieki piipee un kadelj lai neiepirktos rimi veikalaa ..

C CastorTroy 10.04.2018

Vecākiem,kuri nevar atrast 20 vai 30 centus,lai samaksātu par tualeti, jāatņem bērni, jo ko viņi sāks runāt, ja bērns "pēkšņi" sagribēs paēst...

H hehe 11.04.2018

Normatīvā bāze bla bla un citi gudri vārdi, bet par to ka vecāki vai aizbildņi ir atbildīgi par saviem bērniem un tas, ka 5 gadīgo un vecāku bērnu bez uzraudzības nedrīkst atstāt , kur nu vēl laist veikalā iepirkties tas jau nav zināms. Negribēji maksāt tā arī vajadzēja uzrakstīt.

Kolta 11.04.2018

Es savu piecgadīgo bērnu nelaistu vienu iepirkties.

Aigars31 24.05.2018

hmmm diivaini... kad man bija 5 tad mani kaa jaunaako sutiija peec piena un nest miskasti.. ..sabiedribaa laikam ir kautkas mainiijies.. .. man arii maksaaja par to ka nesu miskasti.. kad man bija 5 ..vai 6.. nav jau tik svarīgi..kolta.. tu esi netradicionalas domāšanas.. cilvēks...ar divainibām..

"Katrā ziņā es turpmāk mēģināsu izvairīties no rimi apmeklējuma" - cerams, ka tev tas izdosies, par ko Rimi tev būs ļoti pateicīgs. Un vēlams atbrīvot arī normālo sabiedrības daļu no tavas degradējošas klātbūtnes!

A Agents007 22.05.2018
Kvalitate

Šitadas zemenes ir bijušas rimi veikala Salaspili un tā nav pirma reize

A Agents007 23.05.2018
Kvalitate

Katru dienu ienakot rimi veikala salaspili,redzu tadus produktus.Atkartošos -katru dienu!
Sapuvušas zemenes un gurkus