www.sudzibas.lv RIMI Vienaldzība uz sūdzību

Rimi, Barona centrs - Vienaldzība uz sūdzību

7februari pl.10;46, atnācu nodot plastmasa pudeles Rimi Barona Centra, un kad nogāju pa trepēm leja, uzkāpu uz sasistas pūdēs aso galu, es noņemu zābaku un ar spēku izvilku stiklu no zābaka, aizgāju pie rimi vadītājās Daigas, izstāstīju situāciju, paradīju leja pie aparātiem sasistos stiklus uz ko vadītāja pateica, ka pazinjos uz galveno ofisu, pēc kāda laika pieprasīja no manis iesniegumu, kuru es 07.02.2023. Uzrakstīju. Pēc divām nedēļām dēls uzrakstīja elektroniski par šo gājumu rimi, viņu nobloķēja, zābaks ir saurs, maksāja naudiņu, es tā saprotu ka rimi, barona centrs, viņiem vienalga, es pensionāre un atļauties iesniegt tiesa nevaru, čeks man ir, un es biju pārliecināta ka kameras ari tur ir un visu vārēs redzēt ka viss notika, atstāja savu telefonu bet viņi vienkārši pasmejas par mani, ar cienju Annau.

I IdiotuMekletajs 29.03.2023

Kāja sadzīs un viss būs labi. Saies

T taisnibascinitajs3 30.03.2023

Jāskatās, kur liek kāju. Neuzskatu, ka Rimi būtu Jums kaut kas jāmaksā par to, ka kādam bomzim rokas trīcēja un izkrita stikla pudele. Ja gribet, ejat uz policiju, uzrakstiet iesniegumu par materiālajiem zaudējumiem un tad atradīs kameru ierakstos, kuram loham izkrita pudele un pēc CSI kameru identifikācijas metodēm atradīs tā cilvēka personību datu bāzē. Pret cilvēku tiks uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu aiz neuzmanības, tiks atņemta māja, pats ielikts čokā un par sodu visu viņa ģimeni iemetīs vilcienā uz Aušvicu.

Vai arī ja esam reāli, neko nepierādīsi, meklē kurpnieku un maksā pati. Būs pagājušas 7 dienas un Rimi vadība pēc tam var pateikt, ka videomateriāla vairs nav, jo nav jāglabā arhīvs ilgāk kā 7 dienas

S sannas 09.04.2023

Jāskatās kur kāju liek, katram bomzim apkopēju klāt nepieliks . Taromats ārā? Kur Tur veikala vaina? Ja uz trotuāra uzkāptu uz stikla, tad ko, ietu pie prezidenta?

J Jooopčik 30.06.2023

Nu teorētiski, nav teikts ka tā saplēstā pudele tieši no taromāta izkritusi, varbūt cilvēks ņēma no bankomāta ārā naudu un pudelīte no rociņām izslīdēja un sašķīda...ta jau godīgi būtu iet uz banku sūdzēties...🤔😆