www.sudzibas.lv RIMI Autostavvieta

Rimi - Autostavvieta

Rimi plavniekos.
Saharova, stirnu 25.
Iegaju uz 7 min. Iepirkties jusu rimi, ko esmu iecienijusi, jasaka protams ne saja rajona. Izejot ara, mani sokeja soda kvits.
Es samaksasu, bet saja vieta nekad vairak neiepirksos. Izvelesos maximu saja rajona un domajams, ka ne es viena... A
novietoju auto pie rimi, nenojausot, ka esmu cita teritorija. Domaju, ka jums ir ar savu sadarbibas partneri unipark javienojas, ka sie norobezo savu stavietas teritoriju. Nesaubos, ja es nesmu vieniga jusu kliente, kura sada veida ir aplikta ar soda naudu. Domaju, ka loti pat nepamatoti. Ieraugot kviti gaju pie aparata, kura ka parasti spiedu masinas nr, lai uz stundu varetu tur atstat auto, kaamer ieperkos, nospiedu ok, neiedomajoties paskatities, ka javeic apmaksa, (jo nekurvta kas tads nav redzets) un gaju veikala, tad konstateju so absurdu. Galu gala mani soda, ka parkapeju. Loti nesmuki. Vietejie noteikti par to informeti, bet mani tadel jau neizbrina maza klientu plusma tiesi saja rimi.
Par 7 minutem jusu veikala, aprekinaja 20€.
Es domaju, ka ta ir vadibas neizdariba, del ka cies klienti.
Norobezojiet tacu savu teritoriju ar normalu stavvietu ka citos veikalos, lai neuzkeramies atkal un atkal..
Paldies!
Vientulaa maate!

B

ф Феликс 19.07.2018

Viņi sēdēja tur un gaidīja, kamēr cilvēks pieļāvās kļūdu, un jūs neesat vienīga.