Rimi - Apsargi

Šis veikals man vienmēr ir paticis līdz brīdim ,kamēr
šodien iepirkāmies ar ģimeni Rimī.
Pretīga sajūta ,ka apsardzes darbinieki uz mums noskatījās ,tā Itkà būtu kkādi zagļi. Skatās nekaunīgi virsū, gribējās pieet un pateikt , vai man parādīt kabatas? Gaužām neērta sajūta ! Gribējās pēc iespējas ātrāk nopirkt pārtiku, jo šie skatieni ,goda vārds riebjas. Noteikti vairs negribēšu tur iepirkties. Ar cieņu patstāvīgie klienti.

V

Dainis 30.07.2018

Jā rakstiet Rimi sūdzību, ka tie apsargi par daudz skatās, vai tiešām nav iespējams darbā pieņemt aklus apsargus vai aizsiet viņiem acis savādāk to vien dara kā skatās kur grib...

Vispār to sauc par paranoju un vēlams to ārstēt jau agrīnā stadijā, citādi sāksies psihozes, aptumsuma brīži un kas zin...

davfreim 30.07.2018

Nav jau Rimi vainīgs, ir vnk apsargi (firmas), kuriem visi liekas, ka ir zagļi, pats esmu piegājis un pateicis lai beidz blenzt man virsū, diezgan nepatīkami ka tev skatās virsū uz pirkstiem visu laiku, kad ņem kaut ko no plauktiem un liec grozā.

S Svetlana Bukina 19.08.2018

Man tas pats bija Origo Rimi veikalā.

I Imants Ronis 27.11.2018

Iepirksanas zale apsargi nav , pircejus vero kameras , apsargs kurs sez monitoringa pie monitoriem . Zagsanas gadijuma tiek zinots par raciju apsargam , kurs atrodas kases zona. Tad ari zaglis tiek aizturets aiz kases .

P Pika_for_ever 13.12.2018

Man pat jāsāk smieties es pati strādāju apsardzē kas sargā RIMI.
Visas iespējas ka apsargs skatījās garām nevis tieši virsū.
Man rodas jautājums kam ir domāts apsargs?
Man šķiet, lai piesaistītu veikalu lai NEVIENS nezog un nedara neko pretlikumīgu!

P Pika_for_ever 13.12.2018

Pieskatītu