www.sudzibas.lv RIMI Nepatīkams pārdzīvojums

RIMI - apsardze - Nepatīkams pārdzīvojums

Ceturtdiena, 2009. gada 16. aprīlis. Iepirkos RIMI Mols bet, nācās piedzīvot ļoti nepatīkamu pārdzīvojumu. Kad biju samaksājis par saviem pirkumiem un devos projām, nostrādāja signalizācija.Lieki teikt, ka nozakts nekas nebija.Mani aizturēja apsargs un visu pircēju acu priekšā aizveda iekštelpās. Pats biju šokā!
Tā kā nezinu kas "pīkst", nācās apsargam izrādīt visu savu "bagātību" lai nu kāda tā būtu. Izrādās signāls nāk no "pīkstuļa", kas rūpīgi noslēpts grāmatā, kura pirkta gadu atpakaļ un bieži nēsāta pa lielveikaliem.
Vai nevajadzētu apsardzei parūpēties, lai šādi gadijumi neatkārtotos?
Morāle:
1. Visu pircēju acu priekšā, zaglis - morālie zaudējumi.
2. Visas personiskās lietas izrādīt apsargam, lai cik tās nebūtu intīmas - pazemots.
3. Process aizņēma daudz laika, tika nokavēts viss ko var nokavēt - ciesti milzīgi zaudējumi.

Kādas te cilvēktiesības?
Kādas te patērētāju tiesības?

K kopl 21.04.2009

ai ai ai

0 008 21.04.2009

ja tu par šitio raksti sūdzību, tad raksti arī par to ka tevi, piemēram, ceļu policija aptur uz vienkāršu pārbaudi! ja nezini citu darba pienākumus, tad nesūdzies...!

. ... 21.04.2009

JOBANNAJA LATVIJA, JOBANNAJA APSARDZE...

J jol 22.04.2009

fui !!!

J jol 22.04.2009

Tak nelza!

G Gunita 24.04.2009

HAHAHAHAHA fuj...

U upuris 21.05.2009

Rimi "Zoom", 21.05.2009. ap plkst. 20:40, bez visas pīkstināšanas, pēc iepirkšanās, veikala apsardzes darbinieks man pienāca klāt un skaļi, tā lai visi apkārtējie dzirdētu, pavēlēja sekot uz apsardzes telpu. Tur jau gaidīja vēl viens aizdomīga izskata apsardzes darbinieks. Viņus ļoti interesēja, kas man zem ir zem drēbēm, jo nekādi nevarēja saprast, ka manos divos iepirkuma maisos ir pietiekami daudz vietas nopirktajām precēm . Biju spiest viņu ziņkāri apmierināt, it īpaši ņemot vērā, ka viņi bija agresīvi noskaņoti, viens iereibis, un, domājams, pat bruņoti. Protams, ka zem manām biksēm un mana golfa krekla nekā tāda, ko varētu iegādāties RIMI veikalā, nebija. Pēc mana uzaicinājuma atvainoties, darbinieks no kura mutes dvesa pamatīga alkohola smaka, un kurš diemžēl atteicās stādīties priekšā, bet spriežot pēc kaklā uzkārtas zīmes (uz kuras nav norādīts vārds, uzvārds) bija pat maiņas vadītājs, iepazīstināja mani ar dažiem ļoti populāriem krievu valodas necenzētiem izteicieniem.

Secinājumi:

1. Priecājos, ka veikala apmeklēšanas laikā nebiju viens, bet kopā ar paziņu. Tas, iespējams, novērsa iespējamas Rimi apsardzes darbinieku provokācijas, bet ne mutiskus apvainojumus.

2. Rimi vadošie darbinieki neveic pienācīgu savu darbinieku izvēli, apmācību un kontroli
vai arī,
ka mans nepietiekamais materiālais (Rimi mēnesī varu nopirkt preces tikai vairāku simtu latu apmērā) stāvoklis, vājais garīgais stāvoklis (tikai vairākas augstākās izglītības un grādi, tai skaitā iegūti ārvalstīs) un dīvainais fiziskais stāvoklis (darba laikā nedzeru atšķirībā no augstākminētā kunga, regulāri apmeklēju sporta zāli) neatbilst Rimi prasībām, par ko man, skaidri un saprotami, ar savu darbību norādīja Rimi apsardzes augsti kvalificētie darbinieki, kuri noteikti ir izvēlēti stingra un objektīva konkursa rezultātā.

4. Ka neskatoties uz ilgo dzīves un PSRS bruņoto spēku obligātajā dienestā gūto pieredzi, manī vēl kāds spēj radīt brīnišķīgo, spilgto un neaizmirstamo pazemojuma sajūtu. Kas nedaudz apbēdina, tad tas viss par savu naudu.

Novēlējumi:

TURPINIET VEIKSMĪGI IESĀKTO DARBU, NE VISI VĒL LATVIJĀ ZINA, KA RIMI IR CILVĒKU CIEŅU AIZSKAROŠA VIETA!

I Iveta 03.06.2009

ar apsardzi veikalos nav lidz galam izdomats. nav jabut tik agresiviem . es iepirku dazadas lietinas un brali panemu lidzi lai visu stiepj. visu samaksajam ejot ara iepikstejas bravurigi mus izgrustija 2 liela auguma apsargi. operativi aizveda (ko tadu biju redzejusi tikai filmas). gaju pakal mani pagruda es neesot vajadziga, kad paskaidroju ka tas mantas patiesiba ir manas, vins tikai ierocnesejs. pavadija uz telpam. mus apvainoja ka esam iekritusi kapec visas preces neuzradijam. visu paskatijas izradijas pie kases kads pikstulis nebija nonemts, bet nauda iekaseta. atvainosanas lieki gaidit gajam prom priecigi ka nedabujam nopietnakas traumas. pec apsardzes skatieniem vareja noprast ka vini ir gatavi ar mums parunat.
ieguvejs ir tas veikals mes tur NEIEPERKAMIES. kam mums liekas problemas.

R Ronalds 08.06.2009

Pats esmu apsargs un pateiksu kad vel nebiju apsargs tadi gadijumi mani ari besija, parasti ta ir kasiera vai cita veikala vainas del netiek atslegta vai nonemta signalizacija, un proti tada situacija jau var redzet vai cilveks ir vai nav zadzis. Kaut cik es veletos neparbaudit persomu kura acimredzami nav zadziz, tacu mums ir strikti noteikumi kurus neieverojot minimali 10 ls no algas labakaja gadijuma ... a ja tur trapas prieksniecibas spiegs civilaja... tad atlugums jaraksta.

N nadezhda 04.07.2009

Man ir jautajums, vai veikalu apsardzei ir tiesiibas parbaudiit kas atrodas mana sievieshu somaa, kur ir kosmetika, maka ar naudu un visadi siikumi???

J janis 19.08.2009

Ko gan vajadzētu apsargiem darīt lai tas neatkārtotos????!!! Neko apsargs nevar izdarīt!!! Ja nopīkst tas čekpoints, tad viņa pienākumos ietilpst pārbaudīt kas pīkst. Domāju ka vairāk sevi apkauno tie kuri atsakās lapbrātīgi un mierīgi aiziet uz telpu, kur var noskaidrot kas par lietu. Ja nav zagtas preces tad apsargs atvainojas, ja negrib nakt labprātīgi, tad var jau ar policiju, bet diezvai, tas ir labākais variants, jo policiju var nākt gaidīt stundām. Ja jau dvēsele tīra, tad no kā baidīties.

A a 29.09.2009

Bet jūs laikam apsargs aiz matiem vilka?Visas pretenzijas par pīkst nepīkst pie Rimi administrācijas jāgriežas tā ir jūsu izvēle iet vai neiet līdzi apsargam ja neko neesat nozagusi.

A apsargs 01.10.2009

visi apsargi ir cilvēki- kā tu pret apsargu- tā apsargs pret tevi! nevajag uz apsargu skatīties kā uz kaut kādu idiotu kurš no sevis tēlo kruto, tad arī uz tevi tā neskatīsies un attieksme būs daudz laipnāka.

T Tontons 01.10.2009

Un vispār - ja pīkst prece, kas no cita veikala, tad RIMI personāls ir tikai apzinīgi veicis savus pienākumus, bet visas pretenzijas par notikušo drīzāk jāadresē tam grāmatas pārdevējam, kas "izlaidis" no veikala preci ar aktīvu alarmu.

A Alise 29.12.2009

Parastie veikalu apsargi NAV bruņoti. Pati ar somu pārmeklēšanu neesmu saskārusies, jo nekad nekas nav pīkstējis. Un apsargam ir tiesības palūgt ienākt palīgtelpās un uzrādīt somas. Jūs taču negribētu uzrādīt savas somas saturu visu citu pircēju klātbūtnē?!

A Andrejs.T 09.05.2010

Aceraties vienu kad ieperkaties gramatu veikala itiipashi, Janju Rozes gramatnica, kautkadas gramatas bloknotinjus un vel daudzus sikumus, vienmer skataties iekshpuse lai nav ielimetie shtrixkodi pikstulji, savadak pirmaja lielveikala bus tas pac kas ar vinju! Jo es apsardze esmu stradajis 7 gadus un ticiet man ar shadu gadijumu variantiem ir bijis kadi gadijumi 40-50, ja un kas atiecas uz apsarga pienakumiem ja sak pikstet pikstulis izejot no kases, apsargam ir jaludz uzradit pirktas mantas un salidzinot ar kases cheku ir japarbalda, bet ja pirceis atsakas vai ir kadas pretenzijas, apsarga pienakums zinjot tieshajam priekshniekam un izsaukt policiju, bet tas aiznems jums lieku laiku, un beigu beigas vienalga bus jauzrada un jasalidzina pirkums ar cheku, ar vai bez policijas!!!

D Darja 08.11.2011

man ar mammu sodien notik BRIESMIGS gaidjums ar RIMI apsardzi DOLE centra. vnk briesmigs!

R Rustam Zagromov 06.08.2017

Охранник ни в чем не обвинил, попросил ваши личные вещи к досмотру, и это он имеет право делать. Вы имеете право не показывать ему свои личные вещи, но тогда придется показать их полиции.
Охранник не должен реагировать на сигнал выборочно, на тех кто вызывает у него симпатию или антипатию.