Rimi - apsardze

Srādāju apsardzē Vecrīgā un ejot uz dežūru, - loģiski, - iegriežos rimītī pēc ņammas. Tīri profesionāli uzmetu acis, -kā strādā kolēģi.
Patrāpījos tādā vietā kur šis mani neredzēja, un ak mī un žē. Pieiet pie tomātiem ķekaros - mazajiem-, un ķibina nost. Pielasa sauju un tad nosarka mani ieraudzījis. Iztaisīju naivu purnu itkā neko nesaprotu, - staigāju riņķi, ap un pret, sānskatā redzu, -loka iekšās.
Laikam pareizi vien ir, ka sargi, - tie paši zagļi vien ir. Un nebrīnos ka viņi tādi apaļīgi.
Žēl ka nestrādāju pārtikas sfērā, tāpēc esmu miesās kārns.

H

T ToHarijs 20.07.2011

Un šis rija nemazgātus tomātus? Tā jau var dabīt kārtīgu caureju, nevis uzbaroties! Ja tu būtu šo pieķēris gaļai vai zivīm pumpējot ūdeni -cita lieta.

J Jana 21.07.2011

Ha ha !!! Kā maksā, tā strādā. :)

T toJanai 21.07.2011

Nu tad lai nestrādā, neviens pakaļ neraudās.

A Asnāte 21.07.2011

Pilnīgi piekrītu, ka apsargi ir tie paši zagļi un nekrietneļi, tikai apsargu formās.Nožēlojami katrā ziņā, tas, ka maz maksā, vēl nenozīmē, ka var rīt no veikala plauktiem!!!

H harijs 21.07.2011

Tak paši tirgotāji brīnās, - kā rodas iztrūkums.