www.sudzibas.lv RIMI Apkrapj ar svaru!

Rimi - Apkrapj ar svaru!

Sodien 11 kase, pardeveja 160 gramu konfeksu vietaa, izsita ceku uz 750 gramiem. parmaksaju vairak ka 2 latus sanak.Neko jau vairs neizdarisi, ceku pamaniju kad konfektes jau bija majas., bet negodigi kaut ka, pati pec tam tos 500 gramus sev iebers ! pilniigi kaa tirguu! HA! NU, uz veseliibu, LAASMA OKULICA!

U

S santamaria 05.10.2010

Tici man, ne jau visi apzināti krāpjas. Pieļauju domu, ka tu arī vienīgā pamanīji kļūdu! Kasiere droši vien pat nenojauš, kas par sū...m.

V Vava 05.10.2010

NU tā aizdomīgi, ka atceries kasieres vārdu un uzvārdu. Jeb skrēji uz RIMI, lai paskatītos kā kasieri sauc?

A Andris 05.10.2010

Un kā tad tu domā-kā viņa sev tās konfektes iebērs un iznesīs ārā?Galīga lose esi???

K Kristya. 05.10.2010

Vava, īpaši gudra jau neesi. Uz čeka rakstīts kasieres vārds, ja ar tādu lietu vēl neesi sastapusies :)

V Vava 05.10.2010

Gudrais Punkts. pamodās!
Es lasu žurnālus, laikrakstus un grāmatas. Nav tāds paradums, kā tev čekos pazīstamus burtus mekēt :D

H Hrjusha 05.10.2010

Varbūt tur bija 750 grami...tikai tev likās, ka 160. Vaitad tajās kasēs nav, ka no svariem uz kases aparātu kautkā automātiski info aiziet. Kasiere tikai izsit cik par kilogramu jāmaksā.

A Anna 05.10.2010

NEMELO KASIERES VARDU PIRCEJI ZIN, UZVARDU GAN NEKUR NEMIN...TA KA NEMELO AUTOR

L Lazyman 06.10.2010

ir gadījies arī gultasveļu nopirkt pa 13 Ls 8 latu vietā ...
bet ko tur kasīties, ja esi atgājis nost no kasses nepārbaudot čeku, pati vainiga.

T Tatjana 30.10.2010

Tatad- nevienu es te neapmeloju, paskataties jebkuru cheku uz taa rakstits vards uzvards, kases numurs.
Un man nelikas, diemzel, tur bija 6 konfektes :) vai tad 750 grami?
es nesaprotu, kas par paradumu komenteetajiem meetaaties ar apvainojumiem? Ilze- vai dziivee arii man taa pateiktu? Drosi vien vel esi skolniece!

R Rita 30.10.2010

ILZE! Tu esi lose!!!