www.sudzibas.lv RIMI Apkopēja

Rimi - Apkopēja

22.09. Pl 21,30 Iegāju rimi kas atrodas Pļavniekos netālu no rudens ielas kur apkopēja nekaunīgi grīdas mazgājamo mašīnu nekaunīgi brauca man uz kājām tas notika tajā brīdi kad liku maisiņā tomātus piebrauca pilnīgi pie manām kājām un mani grūda un teica vācies projām man jāmazgā grīda atprāc kādā pasaulē mēs dzīvojam lūzu sodīt šo apkopēju.

23.08.2019

Sm

Atbrīvosm... ja tu strādasi viņu vieta!..

Sm smukule55 23.08.2019

Iesaku draudzēties ar galvu.

Tu Turkey901 24.08.2019

Smukule zin, kur var nopelnīt vairāk bez liekas piepūles un algot viņu, neskatoties uz visiem talantiem, Rimi vienkārši nevar atļauties - tarifs kosmisks!

Mana kaiminiene arī zin ka: viņa "apkalpo" daļnobijščikov...

Sm smukule55 25.08.2019

Suņi rej bet karavana iet.

Bomboklak 23.08.2019

Sniegpārsliņa.

Saivii 23.08.2019

neizklausaas ticami gan :D tev laikam uzmaniibas deficiits

Mr Mr.mrs 23.08.2019

1. Veikals paredzēts apmeklētājiem, pirkumu veikšanai. No šīs pircēju naudas sanāk gan grīda, gan tīrīšanas līdzekļi, gan apkopējai algai..
2. Mērķis tīrīšanai...? Apmeklētāju, pircēju labklājība. .
3. Veikals jātīra kad nav apmeklētāju.
4. Un vispār klients pirmajaa vietā

Tu Turkey901 23.08.2019

Atkārtoti piereģistrējies, lai atstāvētu savu viedokli?!

Sm smukule55 25.08.2019

Lūdzu pārgudrās izlasiet šo četrus punktus
3 Veikals jatīra kad nav apmekletāju
4 Un vispār klients pirmajā vietā
SKAIDRIS JUMS.

Džozefīne 23.08.2019

Nu, cerams, ka nenoģībi.

Sm smukule55 23.08.2019

Suņi reij bet karavāna iet.

Ar arnitaa 24.08.2019

Reij, Reij, jā. Iepriekš biju dzirdējusi, ka REJ, bet laikam nepareizi sapratu :D

Suņi reij bet karavāna iet no 23.08! Un ta, ka Latvija paliek tikai pensionāri un ierēdņi!

Ey Eyerolleris 24.08.2019

Lūzi, lūzi, bet tak nesalūzi! Tiešām tik grūti pašai malā paiet ar saviem tomātiem, ārprāts, kādā pasaulē dzīvojam, jezus marija.

дж Джонни 25.08.2019

В магазине ты не одна. Не щёлкай клювом и уважай чужой труд. Была б повежливей, отошла бы в сторонку и все были бы довольны.

Sm smukule55 25.08.2019

Pa krieviski nesaprotu ko tu tur murkšķi un netaisos saprast.

Bet saimnieku valodas jāzin: gan vācu, gan zvuedru, gan krievu, tagad arī angļu...

Kadu es vel aizmirsu tos, kuru latvieši gadsimtiem laiža? ..

Sm smukule55 25.08.2019

Suņi rej bet karavana iet...

Ot Otis 26.08.2019

Otru pusi tam visam jau mēs nezinam. Parasti jau visas šādas reakcijas ir kā pretreakcijas kaut kam.
Nekorekti ir braukt uz kājām, bet savstarpējai sapratnei jau arī būtu jābūt. Te vairāk izskatās, ka ir principa jautājums - kaut kāda apkopēja man te traucē manus tomātus krāmēt.
Kaut kā tomēr jāsaprot, ka , ja tās grīdas netīris arī pa dienu, tad tūlīt visādas smukules bakstīs te sūdzības par netīrām grīdām. Tikai un vienīgi redzams šeit principa jautājums.
Gadījies tādas šur tur manīt veikalos, kuras nostāsies kā piepes, un pat nepakustēs malā... Nu, nav tak pēdējie tomāti šodien! Kamēr cits pat atvainojoties vai aizrādot tādām garām pat netiks.

Sm smukule55 26.08.2019

Tu takš viena kompānija ar tām trakam vecenēm draudzējies ar galvu un palasi kādi pienākumi apkopējai...