www.sudzibas.lv RIMI apkalposhana

Rimi - apkalposhana

vakar maajaas sanjemu rimi reklamu kur bija piedaavaati produkti no 04.09,dazhas preces mani ieintereseja. Shodien devos rimi veikalaa prushu 2b kur biju nepatikami parsteigta ar to ka 50 % no reklameetiem produktiem vienkarshi nav un kaa es saprotu aarii nebija. Jo kad es piegaaju pie pardaveejas kura apkalpo kuucinjas nodalju un pajautaaju par vecriigas izlasi 180 gr-par 1 Ls kas bija noraadiita reklamas bukleta uz ko pardeevaja ljoti izbriinijas ka taadi vajadzeetu buut it ipashi par taadu cenu un teica kaa es laikam kljudiijos uz ko man naacas atnaakt pie kasem panjemt tur esosho reklaamu un paraadiit pardaveejai. Gribu pateikt veelreiz kaa reklama noradiits laiks no 04.09 es biju shodien(05.09) ap 13.00. Jautaajums- vai tad tieshaam firmas administraaciija neseko ko vinji reklaame un ko vinjas firmas veikaali tirgo??? Nesakot arii par to kaa vaniilais cukurs pa 0.39 aarii nebija-plaukts bija tuksh, kaa arii karsti kuupinaata galja zemnieku gaumee ar karti rimi 2.99 arii nebijaa. Es esmu 4 beernu mama un vienmeer iepirkos juusu veikalos ne uz 2 ne pat 5 ,latiem un liidz biju uzskatiijusi rimi veikalus labo servisu veikali atshkjiriiba no citiem veikaliem,beet peec shodienas es esmu ljoti sarugtinaata par juusu tiiklu. Bet arii tas nebija pedeejais slikts kas shodien ar manim notika juusu veikalaa,kad es rezultaata nenopirku peec taa kam es gaaju pakalj un iztereeju vairaak nekaa 10 lati uz kasses es paprasiju kasieri izdot man atlikumu pa 1 latam uz ko vinja man atbildeeja ka vinjaj taa jau nav ar ko straadaat,tad es paprasiju kaut 2 latus iedot pa 1 latam (tapeec kaa riit man vajag beernam iedot 1 latu uz skolu un shodien es vairaak nekur netaisijos iet,kur es vareetu samainiit naudu) uz ko man piedaavaaja aieziet uz kaadu citu veikalu vai kafejniicu kur man samainiis naudu(gribu arii piebilst ka kad pardeevejai bija kasse valjaa vareeja redzeet ka vinjai bija monetas 1 latu veertiiba un diezgan daudz! To ka peec shitas reizes es ieshu juusu veikalam garaam,to es varu garanteet

K

Z zaptesburka 05.09.2012

Tās lata monētas ātri vien no "diezgan daudz" pārvēršas uz "jāskrien uz blakus kasi pie kolēģes prasīt, jo nav, ko izdot". Arī, ja speciāli to naudu neizdod sīkāk, nekā varētu. Nevar jau zināt, varbūt pārdevējai tieši nupat kā pēdējais vienlatnieku stienītis kasē iebērts.
Piekritīšu, ka nepatīkami. Bet nevar bērnam iedot divus latus un pateikt, lai vienu atnes no skolas atpakaļ?
Tas, ka preces izpirktas, tā bieži uz akcijām mēdz būt, man šķiet tāpēc tajos atlaižu bukletiņos maziem burtiem arī raksta, ka preču skaits ierobežots vai, ka piedāvājums spēkā, kamēr prece veikalā, vai ko tamlīdzīgu. Tas, ka produkta nav vispār, un pārdevēji neizpratnē, kad prasa, gan īpatnēji. Tas nebija piedāvājums tikai kādos konkrētos veikalos gadījumā?

V veiksminiece 05.09.2012

veikals nav naudas maiņas punkts. To ļoti veiksmīgi var izdarīt bankā. Ja bijāt 13.00 tad ar šo naudu pārdevējai jāiztiek līdz 22.00.

K Katrina06 05.09.2012

es prasiju nevis mainiit man naudu, bet iedot siikak atlikumu! Un tas ir veikala probleema, nevis mana

Ausainītis 05.09.2012

Ja gribi sīknaudu, pasēdi pie baznīcas durvīm ar blakus noliktu šķīvi.

K Katrina06 05.09.2012

ausainiitis izlasiet labaak to ko es uzrakstiiju un peec tam komenteeiet. Es labi pelnu un pie bazniicas man nav vajadziibas sedeet. Aciim redzot jums jau bija pieredze paseedet pie bazniicas, jaa zinaat pat kur to jaadara lai dabuut siiknaudu????

donna b 05.09.2012

* veiksminiece* nu ko tu muldi? kura banka mainis 2 Ls? žults no jums visiem tik plust ara, var saprast cilveku, kuram vajag 1ls monetas. un ne vienmer gribas iet Narvesenā un pirkt košļenes, lai dabut sīknaudu. var padomat jums nekad nebija lidziga vajadziba. fui.

Ausainītis 05.09.2012

Ja jau esat tik bagāta, sīknaudai Jūsu dzīvē vajadzētu būt mazai nozīmei. Tā, ka par santīmu esat ar mieru aizdzīt uti no Rīgas līdz Pekinai kājām, pie baznīcas durvīm Jums vieta ir nodrošināta!

K Katrina06 05.09.2012

juus tiesham nesaprotat par ko iet runaa????? Ausainiitis! MAN VAJADZEJA KATRAM BEERNAM NO RIITA IEDOT 1 LATU (jo varbuut skolotaajai nav atlikums, vai vinjai arii jaaizskrien uz banku laj samainiitu naudu, laj beernam iedot atlikumu)(MAN VINJI 4) un es neko neredzu TAADU kriminaalu kaa paprasiju izmainiit siikak naudu, jo es speciaali iegaaju veikalaa ar domu kaa man izdos man vajadziigo atlikumu. Kaapeec man jaaskraida pa rajonu ar pilniem maisiem un mekleet kas man izmainiis naudu. Es neprasiiju samajniitt man 50 latus, bet tikaj vienu 2 latus monetu uz 1+1. ja veikalam nav izmainjas naudas tad jaataisaas ciet! Un taa nauda nebija tas galvenais kas man izbisija, lasiet ciitiigak un tad komenteeiet!

Ausainītis 05.09.2012

Nu nevajag uzreiz krist panikā, jo pats arī esmu strādājis par pārdevēju. Reizēm ir bijuši gadījumi, ka tiesām kasē nav sīknaudas ko izdot, nemaz nerunājot par samainīšanu, Jums tie maisi pilni ar naudu? Interesanti! Gribētu gan paskatīties, kā Jūs ar naudas pilniem maisiem, skraidat pa rajonu!

K Katrina06 05.09.2012

nu nakoshreiz satiksimies pie tukshaam kasem rimi pruchu ielaa 2b. Paraadishu kaa tas daraas ))))

Ausainītis 05.09.2012

Rimi, tas ir štrunts, domāju, ka gribēsiet sarunāt randiņu Super Getto!

V Venice80 19.09.2012

Administratīvo pārkāpumu likums

160.1 pants. Atteikšanās pieņemt oficiālajā apgrozībā esošās naudaszīmes

Par atteikšanos pieņemt oficiālajā apgrozībā esošās naudaszīmes kā likumīgus maksāšanas līdzekļus maksājumiem valsts budžetā un pašvaldību budžetos, samaksai par precēm un pakalpojumiem, izņemot gadījumus, kad likumi un citi normatīvie akti nosaka citus maksāšanas līdzekļus, -

uzliek naudas sodu līdz piecdesmit latiem.