www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana pazemojoša

Rimi - Apkalpošana pazemojoša

Pārdevēja pazemojoši redzot ka pienāku pie kases pēc esoša klienta, kuru apkalpoja, pārved uz pašapkalpošanās kasēm un liek rīkoties un veikt pirkumu tieši tur vienkārši tāpat, ne tehnisku kļūmju nekā, stāvēja blakus teica ko jāspiež! Man ir slikta redze datoros sarežģīti skatīties, tāpēc cenšos izvairīties naudas darījumus veikt bez profesionāļu palīdzībās pat ja tas ir pirkums veikalā, nejūtos droši varu kautko nepamanīt, vai tad tiešām, veikals rimi nevar nodrošināt nevienu darbojošu kasi no rīta ap pus 9iem? Pārdevējas staiga nelaipnas, nelaimīgām sejām, ieraugot klientus jut dusmas un skatās ar skatienu, ka vienkārši paliek neērti viņas ar savu klātbūtni traucēt. Šajā veikalā iepērkos regulāri novēroju šos momentus jau labu laiku, taču šis notikums, liek man izvēlēties maximu. Tur pārdevējas pie lielas klientu plūsmas ir pieradušas, taču attiecas cilvēcīgi.

20.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (7)

E ev_elina 20.07.2023

Jūs kasiere ņēma un piespieda iepirkties pašapkalpošanās kasē?

A ka Jūs danājāt? Šleserej nevājag māksāt algu kasierēj: viņa jau ir spiestā pieņemt darbā ekonomiskus begļus no Ukrainas!..

Ne Ukrainas, bet Lešcinska (Šlesera) kunga sieva!

Govjzems! Kas tev pa daļu? Dzīvo savā Spānijā, latviEŠU nodevējs!

S sannas 24.07.2023

Vai tikai Tu neesi tas pats Slataks . To arī pazemoja gan veikala stāvvieta, gan preču izvietojums. Ja Tu esi atnācis uz veikalu, tad vai nu ievēro veikala noteikumus, vai nesper savu kāju tur. Neienāca prātā, ka tai vienīgajai kasierei varbūt elementāri vajadzēja aiziet uz tualeti, vai padzerties, vai varbūt izdzert zāles, kas jadzer noteiktā laikā, vai jaiet aizpildit vrikala plauktus, lai vel kads aptrakušais nerakstītu sūdzību, ka nav izlikta maize vai desa.? Kasieris arī ir cilvēks. Tur nemaksā miljonus, strādāt gribētāju ir maz, bet tiem dažiem, kas strādā, ir jāizdara viss darba apjoms. Nevajag gaidīt, ka tev ienākot paklanīsies! Kas tā par modi lūrēt uz pārdevēju sejām? Tev nav kādas novirzes? Pats teici, tevi aizveda pie robotiem un stāstīja ko darīt? Kur ir problēma? Ak jā, teici tev ir redzes problēmas. Lielā ekrānā ir problēmas saskatīt pāris uzrakstus, bet nav problēmu uzrakstīt sīku un smalku tekstu šeit sūdzību portālā! Kauns! Ar šādu sūdzību palīdzību Tu panāksi to, ka neizturēs tie daži atlikušie darbinieki un varēsi stāvēt un bolīties pie robota, tev neviens nepalīdzēs, jo nebūs kam.

Pepe58 31.08.2023

Man šķiet, ka Tu pati esi kasiere, vai no tavas ģimenes ir kasieri un tagad aizstāvi viņu nelaipno uzvedību, savādāk Tu te nerakstītu garu palagu par viņiem.,. Es domaju, ka gan jau Tev pašai ir kādas novirzes no normas, ko mēģini piešūt citiem, lai mazinātu savas bēdas.
Kasieru Aizstāve ieradusies bez maksas.

H Harijs Freimanis 01.09.2023

Lielākā daļa darbinieku nav dēļ tādiem klientiem kā ,, jūs,,! Esat strādājusi kassē?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes