www.sudzibas.lv RIMI Apkalposana

Rimi - Apkalposana

Sodien 29.08.19., 14:40 Iegaju Adazu Rimi (tc apelsins), bija vajadzigs atrs pirkums pie Rimi info, staveja rinda 3 cilveki, iestajos aiz viniem. Kad pienaca mana krta, no otras puses pienak cilveks un kasiere apkalpo vinu. Kad vina pieversas man, jautaju, no kuras puses ir rinda? Es gaidu rinda, bet jus mana prieksa sakat apkalpot cilveku, kas tikko pienaca pie kses no otras puses. Uz ko man kasiere atbild: Man jusos nav jaklausas...! Uz ko es parjautaju vai tiesam nav jaklausas un jaatbild? Man atbildeja: Ne, nav! Interesanti, vai tiesam Rimi darbiniekus sadi apmaca komunicet ar klientiem?:))

29.08.2019

I

Saivii 29.08.2019

Paardeveejas nudien ir niknas buutnes jebkuraa Rimi vai Maxima

Protams, ja katru dienu jāsastopas ar tādu nekaunīgu, iedomīgu plānprātiņu daudzumu!

"komunicet ar klientiem?" - tev ko, šiza, ar kasieri jeb ar RIMI noslēgts sadarbības līgums? Kas tu par klientu - utaina, neizglītota patērētāja!