www.sudzibas.lv RIMI apkalpošana

Rimi - apkalpošana

Pēc garas dienas iegriezos veikalā Rimi nopirkt pārtiku. Gaļas nodaļā protams bija rinda. Blakus, kur pārdod ēdienu līdznešanai pircēju nebija, tāpēc iedomājos, ka mani varētu apkalpot tur esošā persona. Piegāju klāt un vienkārši pajautāju, vai viņa varētu mani apkalpot. Pārdevēja iepleta acis un satraukti sāka bērt tekstus, ka viņa jau tāpat daudz strādājot un blakus nodaļā jau esot pārdevēja. Norādīju viņai, ka viņas nodaļā nav neviena pircēja, bet gaļas nodaļā ir rinda. Viņa turpinot purpināt tomēr devās uz man interesējošo produktu pusi.
Un tad tikai sākās! Gaļas nodaļas pārdevēja sāka skaļi protestēt un teica, ka man jāstāv rindā (viņa gan neizteicās tik īsi un konkrēti). No blakus nodaļas pārdevējas vēl saklausīju tekstu: Stoju, otdihaju... Pagriezos un aizgāju.
Vai tiešām atgriežamies pie Padomju laikiem, kad pārdevēji bija dievu vietā un pircēji zemāki par zemi?

Z

E eliza 15.09.2009

nepiekritu ja ari nav neviena cilveka ja pardeveja aiziet uz to galu kur gala un vinjai kamer apkalpo atnak cilveki un visas nodalas daudz cilveku un sava nodala satsajas rinda .pacietibu vajag nevar tak skraidit uz vienu otru galu radot hausu .visi cilveki gaida rinda tad kadel jalec pa prieksu un japrasa citai nodalas pardevejai pec atm vinjai problemas bus ka cilveki brauks virsu ka nav vieta sava un vadiba ar ja redzes .pacietiba laba lieta bet ja nav tad ta jau anv pardevejas vaina.kadi noteikumi ta ar strada katrai ir sava darba vieta atveletaun pienakumi bet cilveki nesaprot daudzi liekas ka pardeveja stav un nekko nedara

I Inese 21.09.2009

Runa tiešām ir par pieklājību.Ja ar cieņu izturos pret pārdevēju, vai man nav tiesības saņemt tādu pašu attieksmi pret sevi.Es jau neprasu, lai man visu laiku smaida un sveicinās.

N nikol 05.12.2009

nu jus te tagad tos pardevejus nolikat! bet vai jus kaut reizi esat iedomajusies ka pirceji pret vinjiem izturas...? vai te ir iznemumi ka kadam ir jastav rinda bet cits bez rindas?

L liga 12.09.2011

Man bija atkal tads gadijums.Kuldigas RIMI pec darba ieeju pirkties pie galas sektora stav 6 pirceji un viena pardeveja.Naga pardeveja vina skreja no viena gala lidz otram jo lai apkalpotu visus pircejus.Vai pec garas darba dienas vina vispar jut savas kajas.MANS SECINAJUMS IR TADS KA VISIEM RIMI DARBINIEKIEM VAJADZETU PIEDALITIES OLOMPISKAJAS SPELES .

T tā arī ir 08.10.2011

Nodaļu nedrīkst atstāt bez uzraudzības, pat ja tobrīd tur nav pircēju;
pat ja "tepat taču netālu - daži soļi jāpaiet", - tā ir cita nodaļa, viss;
un nevajag mainīt tēmu: "varēja mierīgi paskaidrot", - stāvi un gaidi rindā;
nu, lūdzu, nevajag iedomāties, ka jūs - pircēji labāk zinat, kā un kur kuro brīd' jāstrādā un jāatrodas. Pārdevēji tiek novēroti kamerās, par katru tādu pašdarbību-labdarību viņiem tiek aizrādīts. Īpaši, ja nodaļu atstāj bez uzraudzības. Nevarat saprast, kāpēc tā?
Varbūt nevajag visu saprast? Varbūt nevajag visu kontrolēt?
Nu, ja tomēr vajag - lūdzu, priekš tam ir zāles administrators, nodaļu vadītāji, direktors galu galā, tā ir darba organizācijas sfēra. Pārdevējs nav tā persona, kam jāpaskaidro, KĀPĒC ir, kā ir.
Zinu, zinu, pēc darba ir nogurums, vēl rinda jāizstāv, kur nu ies meklēt kādu no vadības. Bet pārdevējs tepat...
Pacietību, jums, pārdevēji, stiprus nervus un veselību!

N Neaizmirstulīte 17.10.2011

Es gribeetu padomju laikus taadaa gadiijumaa :)
vnk, juus nesaprott, ka katram ir savs amats un savi pienaakumi, kapec vinjai juusu deelj kautko dariit, kas nav vinjas kompetencee?..
Nav sheit uz ko suudzeeties!
Zinu, ka pirceeji nav engeliishu un vienmeer buus kaads vainiigais tikai ne juus pashi.
Aizdomajaties, un pamainaties vietaam ar to cilveeku- jus dariitu taapat!