www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Tas jau ir noticis kadu laicinu atpakal, bet lai citi zin, ka mus veikalos apkalpo !
Tas bija svetdienas rits, un ta ka draudzenei jaiet uz darbu, iegajusi Rimi veikala nopirkt salatinus . Izvela kritusi uz juras kapostiem, pajautajusi pardevejai un vina ari ielikusi ... ar rokam, tad ar tam pasam netirajam rokam nosverusi, uzlikusi cenu zimi un vel ielikusi maisina un laipni pasniegusi !
Sakuma bijusi soka, bet tad attapsies un teikusi, ka vina nav cuka un nenems tadus ! Tad pienakusi klat cita pardeveja, atvainojusies ka ta noticis un ka si pardeveja ir jauna un ielikusi tos pasus salatus, tikai ar karoti !
Lieki piebilst, ka draudene tos salatus vienalga izmeta .
Sis notikums liek aizdomaties, ar ko liek salatus, kuri jau ir plastmasas traucinos !

I

N N 26.04.2008

aizgāja uz tualeti, rokas nebija laika izmazgāt un ielika salātus ar tām pašām rokām :):):)

A aleksa 14.05.2008

jebkuraa veikalaa ir shaadas probleemas, ne tikai RIMI, ja kas.
bet ja nekasa, tad RIMI ir viens no labaakajiem veikalu tiikliem Latvijaa, kur godiigi tiek maksaata alga, atvaljinaaajumi, ir veseliibas polise, algas laiciigi, darbojaas perfekta arodbiedriiba, sociaalaas garantijas..
par runaa par apkalposhanu, tad vispirms jaanoveersh saiigushu pirceeju nostaaja pret paardeveeju, ja jau ienaakot veikalaa ar sliktu noskanjojumu, tad ne tikai produkti buus vainiigi, bet pat apkopeeja:D

I Ilze Krumina 14.05.2008

Piekritu Pēdejai komentētai vēstulei.

R Rita 21.05.2008

Arī pilnīgi piekrītu pēdējai vēstulei, jo esu novērojusi ka ir tādi cilvēki kas nāk uz veikalu izgāzt savu žulti un pēctam gandarīts ar savu padarīto aiziet, un kas man ļoti žēl ka mēs nekā nevaram sevi aizstāvēt, jo redz pircējam ir vienmēr taisnība.Tādus cilvēkus vajadzētu uz vienu dienu nolikt aiz letes, bet vēl labāk iesēdināt kasē, jo kasieres visvairāk cieš no tādiem neģēļiem, un tad varbūt cienītu vairāk otra darbu.

A Aigarins 12.07.2012

Dirdeti vel labaki gadijumi, maiznica.;]Uz maizes uzspljaujot, lai etikete pilipot labak.un neslidot pie iesainjosanas...Un kravejiem naktsmainjas notiek futbola cempionats, uzminat kas ir futbolbumbas vieta...;[