www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Labvakar,Galerija Rīga Rimi veikalā pēc plkst. 17.00 ir jāpavada pie kases vesela stunda (patiešām vesela stunda) no 7 kasēm strādā tikai 3 kases, bet vienā no šīm trim kasēm sēž jauns māceklis, protams, kurš vispār tik tikko spēj saprast, kas viņam būtu jādara. Šī nav pirmā reize, kad ne tikai man, bet arī pārējiem pircējiem ir jāpavada veikalā pie kases vesela stunda. Tā ir vnk ņirgāšanās par pircējiem jeb klientiem. Nesaprotu vai patiešām ir grūti atvērt vairākas kases, tajos brīžos, kad pircēju pieplūdums veikalā ir lielāks?! Būtu jāpiestrādā pie kasieru darba organizācijas.....Vai patiešām vienam no labākajiem darba devējiem LV ir grūti izanalizēt cilvēku lielāko pieplūdumu un nodrošināt attiecīgo kasu skaitu?!

K

K Kate81 13.11.2015

Vecā, labā problēma!Veikala vadībai vajadzētu likt kasēs vairāk darbinieku, bet to viņi negrib darīt-vairāk būs jāmaksā nauda algās, tāpēc cenšās iztikt tāpat.Lieki netērējās!Un kādam jau zālē arī prece jāizliek..trūkst jau arī darbinieku, kas gribētu to smago darbu darīt par mazu samaksu.

Latviešu tautas 13.11.2015

Veikala vadībai vajadzētu likt kasēs vairāk darbinieku...to viņi negrib darīt-vairāk būs jāmaksā nauda algās...
=================
Un kur viņu ņemt? Jūs ar mieru tur strādāt? Varbut izsaukt no turien, kur viņi, pateicoties mūsu LATVIEŠU valdibai, strādā: visadas irijas un anglijas? Jūs tiešam domājat ka viņi ar mieru strādāt par algu mazāk par 2000 eiro mēnesī?..

K Kate81 13.11.2015

Esmu strādājusi, tāpēc zinu "virtuvi".Veikala vadība pati neļauj likt viņuprāt "liekos"darbiniekus strādāt, pat ja atrastos tādi, kuri vēlas pemēram virsstundas nopelnīt.Ir konkrēts cilvēku skaits uz attiecīgo dienu un viss.Tiem arī jjāspēj apkalpot visi pircēji, kaut paši pārguruši.

I Innuendo 08.01.2016

чтобы открыть кассы, нужны кассиры! если их нет, то в кассу некого сажать.

твою ж заногу,откуда вы все такие умные. бегите вон кассирами работать, сразу отпадет вопрос с очередями из-за нехватки персонала.

K KatKov 25.01.2016

Так может магазину на час работников специально вызывать? И ставить ему один рабочий час? Наплывы клиентов бывают в какое-то определённое время, и это время не такое долгое, чтоб целый день работал ещё дополнительный кассир