www.sudzibas.lv RIMI apkalpošana

Rimi - apkalpošana

ĀTRĀ KASE - RIMI ZOOM nedarbojas! Tur valda haoss - vai nu mācekle, vai lēnais divplāksnis sēž un apkalpo šo kasi.. bez tā vēl arī netiek ievērots solītais - apkalpo grūtnieces, vecākus ar bērniem, invalīdus un tos kuriem, ir grozā ne vairāk par 5 pirkumiem! Būtu jauki, šeit tā arī būtu! Ja gribi ātri nopirkt kaut ko, šeit nebrauc! Ātri nesanāks! Kasieres vienkārši apkalpo visus! Neko neaizrāda tiem, kuri neievēro!

B Beta 16.09.2014

Laikam jau mācekļiem nav īstā vieta ātrajās kasēs, bet par aizrādīšanu - bieži esmu redzējusi, ka cilvēki uz to vienkārši nereaģē - vai arī izliekas, ka to nezin un turpina krāmēt savas mantas. Tur laikam ir jāiesaistās vairāk arī līdzcilvēkiem - jo viena jauna kasierīte lielam tēvainim neko nepadarīs, ja viņš ir nolēmis šajā kasē norēķināties.