www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Vai tiešām tas ir kasieru standarts "mans rimi karti mētāt? Vienu reizi iekrita ziedojumu kastītē. .es un visa rinda gaidījām kad sākumā atnāks kāds kam ir kastītes atslēgas tad gaidījām kad atnāks kāds apsargs, jo kastīti var atvērt tikai apsarga klātbūtnē. Šodien bija pavisam nejauki- rimi karti metot tā rikošetā atsitās un iekrita kasierim kaut kur pie kases aparāta, kur kasieris sausi secināja, ka nevar dabūt manu kartīti ārā. Tā nu gāju uz info centru, kur darbinieku informējusi par nupat notikušo man piedāvāja nopirkt jaunu "mans rimi" karti. Paldies. Neviens pat nepiedāvāja man to bezmaksas...ne jau manas vainas dēļ man bija jāmaina kartīte. Saprotu, priekš kam lauzīt galvu un "čakarēties" ja var stulbi pasmaidit un tēlot muļķi. @Rimi Alfa.

P