www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Šodien pirmo reizi aizmirsu masku mājās. Atcerējos to pie paša veikala. Apsargs uzreiz teica, ka nevaru ienākt. Teicu, ka nopirkšu to tūlīt. Sakumā teica, lai eju uz blakus esošo aptieku pakaļ. Pēc tam palaida. Bet kasieris atteicas man to pārdod, ja man nav maska. Kā nopirkt masku jūsu veikalos, ja man aizmirsies, saplīsusi vai vēl kas gadījies? Tas ir pretlikumīgi!

25.02.2021

I

TasEsLV 25.02.2021

Pretlikumīgi iet veikalā ir bez maskas (šobrīd), Bet, ja tas ir bijis Molā vai kādā citā lielākā T/C, tad netālu no ieejas ir info centrs un vismaz Molā pie info centra kādu brīdi varēja palūgt masku, bez maksas.

TasEsLV 25.02.2021

Kā arī šobrīd nav definēts, ka jāvelk medicinīska maska utt. - Mutes aizsegs. uzvelc šalli vai kādu citu apģērba gabalu un atbilst prasībām.

R Riputipudip223 25.02.2021

Ej mājās...

Oskars Oskarsons 25.02.2021

Godīgi sakot, grūti noticēt, ka tikāt līdz aptiekas kasei, un Jums atteica pārdot masku, jo nav maskas. Man pašam ir bijušas šādas situācijas pāris reizes un izdevās bez problēmām nopirkt masku uz vietas (bez maskas).

Un galu galā, pat ja sūdzība nav izdomāta, kādēļ tā nav par aptiekas nevēlēšanos pārdot masku cilvēkam bez maskas, bet nosaukumā ir "Rimi - apkalpošana"?