www.sudzibas.lv RIMI apkalpošana

Rimi - apkalpošana

Gribēju iegādāties RIMI lādējamās baterijas. Protams baterijas bija aiz stikla, neviena apkalpojošā personāla nebija klāt. Gāju meklēt personālu pie piena produktiem, traukiem, drēbēm, bērnu nodaļas, bet neviens no personāla nebija. Gāju pie info centra divas sievietes sēdēja. Pasaku ko man vajag un vien pasaka otrai lai tā iet. Šī pasaka, ka nezina kur tāda nodaļa ir, bet negribīgi nāk līdzi. Protams atslēgas viņai nebija un lēnā garā gāja meklēt kādu darbinieku un staigāja no viena gala uz otru. Man protams nebija laika gaidīt un aizgāju prom. Te nu ir reklamē vienu, bet no darbiniekiem sagaida, ko citu

T ToLīga 18.06.2011

Papardzieda meklējumos baterijas nav vajadzīgas, vai tad šis ūķis ir Liepājā vienīgais, kur šadas baterijas pārdod?Šādas preces vislabāk pirkt elektropreču veikalos.Lielveikalos parasti tirgo mantas, kurām iet uz beigām derīguma termiņš.

6 6dienis 18.06.2011

Man bija tieši tas pats Stirnu Rimi. Turklāt nopirku 2 gb baterijas priekš svariem, bet tie tāpat negāja. Domāju, ka svari beigti. Tomēr beigās nopirku bateriju Euronics un svari atkal strādā. Rimi vnk vecas baterijas pārdod.

K Ku 19.06.2011

Līga: tā garenā, rūcošā manta tīri labi strādā arī uz parastajām baterijām.

L Ligo 19.06.2011

Laikam liels gribulis bija uznācis, ka tagad esi tik nikna! Jāpērk dildo ar uzlādējamo akumulatoru nevis uz baterijām, tad nebūs jāiet uz Rimi.

R Rimidarbinieks 15.08.2011

Ja noteiktā preču zonā nevar atrast pārdevēju tad labāk griezties pie informācijas zonas un informācijas cilvēks palīdzēs jums.