www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

Rimi - Apkalpošana

Kas notiek ar Rimi Veikalu „Rimi Vienības“, Vienības gatve 95, Rīga? Jau trešo reizi atstāju pilnu pirkumu groziņu pie kases, jo nav nevienas kasieres. Ja veikals kļuvis tikai par "pašapkalpošanās veikalu", tad tāarī uzrakstiet. Šo veikalu vairs neplānoju apmeklēt.

28.01.2020

Da Dace Koltova 28.01.2020

Lidz 12.00 šeit kasieri nav paredzèti diemžēl.Drīzumā vairums lielveikalu srādās tikai p.k. kases būs vien jāsamierinās..

Džozefīne 28.01.2020

Būs vien jāiemācās pašapkalpoties. :)

Tu Turkey901 28.01.2020

Lai viņi Zviedrijā dara kā grib, taču, ja Latvijā tagad visi sāks pašapkalpoties, tad demogrāfiskā situācija valstī vēl jo vairāk pasliktināsies! :(

hartijs 28.01.2020

Tad arī pie tām pašapkalpošanās kasēm būs garu garās rindas. Es arī atstāju grozu ja ir pārāk gara rinda. Un ja visi tā darīs tad vadība apdomāsies un ies paši arī pasēdēt kasē. Mani ļoti ,,besī,, kad ir rindas, bet strādā viena vai divas kases. pārējās ir tukšas.

Tu Turkey901 28.01.2020

Arī lielveikalu apģērbu veikalos pie ģērbtuvēm bieži vien ir rindas un apģērbi tiek atstāti, taču tāpēc ģērbtuvju skaitu nepalielinās.
Veikals vairāk nopelna nealgojot kasieri (alga un nodokļi) nekā no 100+ groziņu atstājējiem.

Zu Zuzīte1111 02.02.2020

Mana arī tāda pieredze! Nožēlojami! Es vairāk netaisos tur iepirkties!