www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana ar maziem bērniem

Rimi - Apkalpošana ar maziem bērniem

Pilnīgi vienmēr braucu iepirkties uz Rimi, jo man ir mazs bērniņš, un man ir izdevīgi, ka visu nepieciešamo varu iegādāties vienā veikalā. Ļoti neapmierina tas, ka šajā lielveikalā nav atsevišķas kases, kurās var norēķināties, ja līdz ir bērniņš. Pircēji, protams pa priekšu nepalaidīs...

Z

N Neaizmirstulīte 17.10.2011

Kapec tad nem bernu lidzi? Protams, ka nepalaidis, kas tu tada esi?
Visiem ir berni, un kas bus, ja mes visi saksim staipit bernus pa veikaliem?!..

J joho 17.10.2011

Nekas nebūs! Tādas agresīvas duras kā tevi Neaizmirstulite, būtu jāsterilizē jau agrā jaunībā.Tu esi bīstama bērniem!

E elīna 22.12.2011

Tagad taču ir tās kases, tikai lielākoties cilvēki neievēro to- bez bērniem, piekrāmē pilnus ratus un aidā! tas būtu kādam jāpakontrolē!
Tādas kases tiešām ir vajadzīgas, jo man kā sievietei bez bērniem vienkārši besī stāvēt rindā aiz kviecošiem sīkajiem. tā vismaz viņi visi vienā rinā un miers.

T Tatjana 22.12.2011

Nu ir tās atsevisķās kases... Kāds tolks no tām? Vairāk čakara, nekā labuma. Kad biju stāvoklī šad tad mēģināju pie tās ātrās kases norēķināties. Pirmkārt, ja tur kāds jau ir izkrāmējis savus ratus uz letes, loģiski ka dēļ kaut kādas grūtnieces vai mammas ar bērnu viņš nemetīsies kramēt visu atpakaļ un stumties gar visu rindu pie citās kases. Tad vienmēr atradīsies kāds tantuks, kas saskaitīs, ka tev ir vairāk nekā trīs preces un sāks kviegt, ka šī kase nav tam domāta, un tu kaut vai velc ārā mātes pasi, lai pierādītu viņai ka tev ir tiesības pie tās sasodītās kases stāvēt... Vai nu nāk kāda mamma ar bērnu, kurai no sēdēšana mājās širma ir aizgjusi ciet - stāv rindas galā un auro ka re ku viņai ir bērns un tāpēc visiem te tagad jāmet savi grozi un rati un jāskrien prom no šīs speciāli viņai domātas kases. Un vēl uzbrauc kasierei virsū - jo it kā kasieres pienākums esot nodrošināt tai trakai vistai iespēju bū pirmai rindā... Nafig to visu vajag? Labāk jau bez nekādiem kašķiem norēķināties pie jebkuras citas kases. Tās ātrās kases balstās tikai un vienīgi uz cieņas pret citiem, kura mūsu sabeidrībā ir kaut kāda tīri mifiskā lieta. Tāpēc pat tur kur tās kases ir, "karstāt stundās" tās nkeādīgi neatvieglo iepirkšanas procesu mammam ar bērniem, grūtniecēm un pārējiem @ar īpašām [slēpt]@.