www.sudzibas.lv RIMI Apelsini ar tārpiem !!!

Rimi - Apelsini ar tārpiem !!!

Nopirku RIMI apelsinus EL WADI EGYPT, NILE ORANGE maza uzlīme, tur ir konkrēti TARPI, man tārpus nevajag ! Kā viņus atpakaļ arabiem nosutīt ? Iepakot ?
Es autobusa šoferis, ar tārpiem kuņgi =
extrims pasazeriem, gribiet zinat manu autobusa numuru ?

N

A Alla 30.03.2009

Da! eto prvda, s mi s podrugoj toze papali na eti mjasnie apelsini EL WADI, NILE ORANGE, eto i estj preduprezdenie, cto oni dlja krokodilov reki Nil, im nado chervej, a nam net !
ja kstati manikjursha, i mne uze ploho i moim klientam ...toze... !

R Roza 30.03.2009

UZAS ! Ja ih ela, poetomu 2. dnja doma, znaete kakaja nagruzka na kanalizaciju ? Az bumaga uze konchilasj, no ne dlja XEROX ! Piezajte i posmortite na ih !

T Tolja 30.03.2009

Piiivo ! vot eto daaa, a drugie apelsini klassnie pokupal, nado teperj ochenj vnimateljno smotretj na naklejki !

D Dima 30.03.2009

RIMI !!! JA VAM MIKROSKOP PADARJU ! ctobi vidno bilo kto tam v apelsinah zaprjatalsja, ...i molotok, ctobi ih unichtozitj !

V Valdis Dekats 30.03.2009

A ko, varbut nevajag tagad riskēt RIMI ar augļiem ? Varbut MAXIMA to organize ?

K Karmena 01.04.2009

Bet tas jau labi, ka tārpi. Tas nozīmē, ka tie ir ekoloģiski apelsīni, ja pat tārpi ēd. Bez ķīmijas !!!

E Evija 01.04.2009

suukaavisi

F ffff 03.04.2009

Nu atvainojos, protams ka pretīgi, bet vai tagad rimi būs katrs apelsīns jāpārgriež uz pusēm vai caur rentgenu jāskatās :D

U Uģis riktigais 06.04.2009

Gaļa tak...ko Jūs?Lai vēders šķiro!

S sergejs 06.04.2009

da polnaja pravda