www.sudzibas.lv RIMI apcakaree

Rimi - apcakaree

Atlaiz ziemas viduu no darba par godiigu iesanu uz darbu un ciitiigu straadaasanu nav ne kauna ne goda, lai tikai peec paarbaudes laika nebuutu dazi santiimi stundaa jaapiemet, taa vietaa panem citu cilveeku, saucaas visas sociaalaas garantijas stabils darbs veseliibas apdrosinaasana kuru vini sola, bet aizmirst piebilst, ka, lai to dabuutu 3 gadi jaanostraadaa.Bleezu firma!Iżspiez peedeejo sulu

R

T Tomass 19.12.2008

ir ļoti daudz dzirdēts par RIMI, tieši par to kad ar darba vietām tiešām apšmauc cilvēkus, un plus pieviena var pateikt kad vēl paveicās ja izmet, pārsvarā cik man paziņas ir strādājuši rimī tiem tiek piesieta par zādzību, iebāžot kādu produktu somā un pēc tam uzreiz taisa tās personas apmeklēšanu. bija gadījumi kad atrod ITKĀ nozagtas cigaretes pie tā kas visspār nepīpē, un vienmēr ir protestējis pret pīpēšanu.

V vasara 01.06.2010

Viņi savādāk nemāk atbrīvot cilvēku no darba to nenomelnojot un nepazemojot. Tas ir kā akmenī kalts likums! Un spiež no cilvēka visu ko vien var izspiest. Nekādus negatīvus komentārus klausīties nevēlas. ir tikai prasības mums vajag, mums vajag!!! Un ko Jūs varat dot pretī lai cilvēks to fiziski spētu izpildīt! Apdrošināšanu pēc 3gadiem - kad veselība jau sčakarēta.!?Atlaižu kartes - no kurām novelk nodokļus? Labi darbinieki šķiet nav vajadzīgi, tos vieglu roku palaiž jo kautkur kaut ko ir izdarī'juši netā. Cilvēciskais šai sistēmā paliek arvien svešāks un svešāks! Ja kādreiz domāju ka Rimis ir super, tad tagad esmu dikti vīlusies šajā sistēmā. Mēs nēesam roboti esam vienkārši cilvēki tā pat kā jūs. Mēs strādājam apkalpojošā sfērā, bet mēs nēesam kalpi ne pircējiem ne darba devējiem!