www.sudzibas.lv RIMI Nummurkombains

Rimi Alfā - Nummurkombains

Briesmīgi ir tie nummurkombaini Rimi veikalā, kas Alfā iekšā. Aizeju kaut ko pie letes pirkt, bet tad atceros, ka vispirms jadrukā laukā tas stulbais talons. Aizeju un sāku domāt-kura poga jāspiež? -laikam šī.Ar to talonu tagad dodos pie letes, bet tie cipari sarkan ie, kas gaisā karajas, ir apstajusies.Skatos, ka citi pircēji iet pie letes un iepērkas bez tiem taloniem, bet es kā muļķis kādas 5-10 minūtes gaidu, kad pienaks mans cipars.Beigas eju klat un saku ierunāties, ko gribu pirkt.Te pēkšni tas ciparblats sacis darboties un jau pie letes piesteidzas kāds pircejs. Es ka muļķis palieku atkal gribot ar stulbo talonu rokā. Nodomaju-fuck you, un gaju prom.Kāpēc nevar būt parasta rinda-kurš pirmais pienak, tas pērk, bet nakosais nostājas aiz pirma un drusku pagaida.Man kā lauķim nav saprotams, kura brīdī iepērkas pec taloniem, kurā bez tiem taloniem :(

. ....kl 06.04.2009

Ja, jā un ja pie letes neviena pircēja nav, tad ja tu neesi paņēmis to numuru, tad pārdevēja vispār tev nepievēršs uzmanību.

Vienreiz stockmanā bija tā: mēs bijām paliels cilvēku bariņš, kam vajadzēja preci letes vienas gālā, bet tā poga bija letes otrā galā. Pārdevēja vienu apkalpo un skrien uz otru galu nospiest pogu utt.

R rojs2 06.04.2009

Nu jā, tā sistēma ieviesta, lai nebūtu rindas, bet parasti sanāk lielākas rindas...

N ninja 06.04.2009

Arprats - pa kuru laiku tas (numuru sistema) ir noticis?? Sausmigi, tas nevar but forsi!! Pat negribas meginat tur iepirkties.