www.sudzibas.lv RIMI Attieksme pret cilvēkiem

Rimi Alfā - Attieksme pret cilvēkiem

.šodien es plkst 16:18 lielveikala Rimi gribēju nopirkt sev dāvanu vārda diena, bet pateicoties Rimi pārdeveja nolaidībai man ši vārda diena paliks mana mūža, ka vissliktāka : Jo, tad, kad es pirku atmiņas karti, es viņam pajautāju, kura būtu labāka ...???? Kuru viņš man ieteiktu ...???? Viņš man pateica ka labāka atmiņas karte manam telefonam būtu - SD2GB MIC - es pateicu, jūs ieliksiet telefona un pārbaudisiet to karti viņš pateica ja ielikšu pārbaudīšu, es viņam pateicu nu, tad es ņemšu to karti - Viņš izņēma no vitrinas iepakojumu atvera vaļa izņēma karti pagriezas no manim prom pasakot atvainojiet vienu minūti ielika to karti telefona
un pateica, ka viss ok, lai es samaksāju par preci, es paļāvos uz pārdēvēju un samaksāju gāju sev vārda diena kūciņu nopirkt, tad, kad es gribēju paskatīties, ka darbojas atmiņas karte sākas problēmas, jo telefona atmiņas karte visu laiku prasīja, , paroli'', tad es sapratu, ka kaut, kas nav kārtība atgriezos pie pārdēvēja, kas man to preci pārdeva, viņš pateica, ka problēma varētu būt tāda, ka telefons prasa drošības kodu vai arī viņa ir jaformātē uz datora, tad viņš vēl pateica, ka drošības labam es varu uziet lielveikala alfa veikala trodeks, ka tur man pateiks, kas ir pa vainu es pateicu ok es uziešu noskaidrošu es uzgāju uz
trodeksu, tur puisis man pateica, ka atmiņas karte ir bojāta, ka pat datorā viņa neuzrādas, un vēl viņš pateica, ka drošības labam piezvanīs uz firmas pārstavniecību, viņš piezvanīja tur viņam arī paskaidroja, ka atmiņas karte ir bojāta un ka parolēm nekādam nevajadzētu būt, ka es varu doties apmainīt karti, es arī ta darīju, kad nonācu atpakaļ Rimi tur cits pārdevējs sāka uz manim bļaut - Ko es gribot no viņiem ???? Ka es pats būšu preci sabojājis ?????? utt... Pēc tam viņš pateica, ka dosies noskaidrot, kas vainas ??????????? Viņš aizskrēja prom, pēc 5~minūtem viņš atnāca atpakaļ ar kaut kādu papīru un pateica, ka lai es
rakstu ... Es pateicu, ka es nerakstīšu un ka lai viņš pats raksta ... Viņš pateica ok es viņam nodiktēju, kas jauzraksta ... Viņš nolamājas un ar dusmām apmainīīja preci ... Es devos projām ...

, ,,,,, 10.11.2010

Man bija slinkums šo garo penteri lasīt!

S Saturns88 10.11.2010

man arī negribējās tik garu lasīt...

I izlasīju 10.11.2010

bet nesapratu. priekā!
(lai nu kā, neizskatās, ka te kāds pārdevējs būtu ko nodarījis)

O o 11.11.2010

nu ko tur nesaprast?
prece brāķis, pārdevēji nekompetenti un nepieklājāgi, turklāt 1. mēģina apčakarēt pircēju, pasakot, ka viss OK
pirmie 2 komentētāji vienkārši nevar izlasīt tik daudz burtus vienkopus
3. komentētāja uztveres spējas liek vēlēties labākas

L LailaBautre 11.11.2010

Hā, ko jūs rakstāt komentārus par to, ka slinkums lasīt? Sēdi un burto pie sava datora! Nav jau visiem jāizrāda, ka jūs atpalikuši esat! Varētu padomāt, ka teksts uz 2 lapām būtu! Galīgs vājprāts!
Mārci, tā notiek, Latvijā pārdevēji ir kā maitu putni! Nav jau vairs vērts pat kaut ko teikt!
Vienmēr, kad lasu šādus tekstus, man no prāta neiziet tas, kāda attieksme ir pret pircējiem ārzemes! Viņi pat bez čeka tev apmainīs preci, atskaitīs naudu atpakaļ bez problēmām, atvainosies vairākkārt, nevis kliegs "Nu ko tev no manis vajag???? Nevari atšūties??? Pats vainīgs esi!!! "

M Miks 12.11.2010

Klausies, ja jau tu vazājies apkārt tad tas ir pilnīgi normāli, ka to karti vēlreiz pārbauda.Turklāt cik zinu tad rimi arī ar mobilajiem telefoniem nenodarbojas - viņi tikai pārdod atmiņas kartes!!Tā kā ja gribi, lai viss ietu un derētu tad nu jājiet uz "'tiešākiem' veikaliem!!!Tā kā pats vinīgs.