www.sudzibas.lv RIMI Akcijas preces

Rimi - Akcijas preces

Lūdzu nerīkojat pirmssvētku akcijas prcēm kuras nevarat nodrošinat, lai pircējiem būtu piejamas kaut vienu dienu.
Katrs jau pirmssvētku reize vēlējās nopirkt kakla karbonādi par cenu 1.99 ls/kg.
Un tad vel reklāmas Tv un radio skan visu dienu. Biju trijos veikalos, bet nekā.
Spicē regulāri akcijas svaigajām zivīm un gaļai ir maz pieejamas.
Ceu, ka rīt Lasi vismaz sarūpēsiet.

L Lauma 21.06.2011

Pilnigi piekritu sudzibai! Ari par sho shodien dusmas uznaca, ka reklamet - reklame, bet preces nav!!! Un shi nav pirma reize... diemzhel, laikam, ne pedeja... =((

V vitaly 21.06.2011

No kļūdām jāmācās..., šoreiz par laimi no Jūsējām. Paldies ka laiku man ietaupijāt.

L Lohiem 21.06.2011

Tādēļ jau jūs esat lohi, ka ticat reklāmām!

R rita 21.06.2011

vaijag uz veikalu naktlaicigi tad ari bus preces ...

T ToRita 21.06.2011

Vajag kā padomjlaikos, vakarā iet un gaidīt, ņemot līdzi raskladušku. Tad tiešām būs garantija, ka tiksi pirmā pie atlaižu precēm, kad būsi pie veikala durvīm pārlaidusi nakti.

J jānis 21.06.2011

Veikalā iegāji? kaut ko citu nopirki? Tad jau veikals priecājas, ka atkal kādu piemuļķoja.

T ToJānis 22.06.2011

Jebkurā gadījumā to ārā metamo preču nepietiks visiem pastalniekiem.Kāda tur svaiga gaļa, ja leišu firmas savāc visus Latvijas kritušos mājlopus! Tanīs pašos lielveikalos šo sprāgoņu gaļu ar akcijas atlaidēm tūdaliņi, palēkdamies steidzas nopirkt.

G Galiigsstulbums 22.06.2011

Tik pat labi tu vari sūdzēties par to, ka citi cilvēki pērk to preci, tas ir tieši tas pats...

L Linda 22.06.2011

Tā ir. Pati savām ausīm dzirdēju, kad pircējs jautāja pulksten 12 (pirmajā akcijas dienā) vai vispār tā kakla karbonāde bija, pārdevēja teica BIJA 9:00 no rīta. Nu common tas nav normāli, ja rīko akciju un pēc 3h jau preces nav... Protams RIMIks mazgā rokas nevainībā, jo apakšā uzlikuši "...kamēr prece veikalā". Tas pats šodien ar lasi, jau pirms divpadsmitiem nebija (pie kam akcijas pirmā diena)...

T ToLinda 22.06.2011

Tāpēc nebija, ka līdz vakaram sāktu smirdēt!

L Lauma 22.06.2011

Iedomajaties, es pat shodien to lasi dabuju! Biju ap 9! Shaubos, ka tagad tur kaut kas ir!

V Valodja 28.06.2011

Rimi nav vainigs, ka pirmaja akcijas diena vairs nav pieejams akcijas produkts, pirmkart piegadatajs nespej pietiekama daudzuma piegadat preci, otrkart pasi pardeveji un veikala darbinieki rezevejusi sev akcijas preci, un rezultata kad ienak prece nemaz netiek lidz veikala vitrinai.Ja velaties est akcijas lasus aicinati stradat uz Rimi .

A Alla 29.06.2011

Un neviens RIMI pārdevējs tā nesmaida, kā rāda reklāmā!!

A Alex 29.06.2011

Jā, Alla, tev paisnība!...:-)

A Alex 29.06.2011

taisnība!...:-)))))

E Egīls 03.07.2011

Cilvēki to visu nezipērk, draugs strādā blakus RIMI
No Rīta atbilde: vēl nav, un aptuvēni līdz pusdienlaikām, pēc tam atbild: vairs nav. Apmuļķošana :(

J Jelena 05.07.2011

Nebija gan tas karbonaades bet pajautaajot man to iedeva ))) kaut kur tomeer bija )))

B BIGs 05.07.2011

Esmu ievērojis, ka pēc plkst. 11:00 preču vairs nav. Vismaz agrāk tā bija ar zivīm.

H hg 13.08.2011

Jums vajag redzēt, kas darās pirmajās 15min, kad veikalu atver. cilvēki burtiski skrien pakaļ tai gaļai un grābj kaudzēm.veikals nevar nodrošināt tika daudz gaļas, ja dažs labs pat ņema 60kg!