www.sudzibas.lv RIMI akcija krāj uzlīmes un paliec bez nažiem !

Rimi - akcija krāj uzlīmes un paliec bez nažiem !

Kur ir solītie naži ???? atkal kāsiens uz Rimi organizēto kapmpaņu !!! Rimi veikalos jau kādu laiku nav pieejami ne griešanas naži, ne saimniecības naži ... vismaz tajos pustukšos stendos būtu pieliktas informatīvas norādes, kad būs pieejama iztrūkstošā prece ... lai nav jābraukā pa pus Rīgu ...ar šo kampaņu Rimi maldina paterātājus, akcija tak ir līdz 28 augustam !!!

N

B bonisss 30.06.2008

Klau PATĒRĀTĀJ nazi tu noteikti dabūsi, vari nemaz neklabēt un nestresot, bet par savu sūdzību tu noteikti iegriez;isi pirkstā ar savu jauno akcijas nazi

L Loliks 30.06.2008

Baigā problēma!!! Vel divi mēneši priekšā...

L Lāse 04.07.2008

Patiešām, ko jūs stresojiet par tiem akciju nažiem!!! Laika pietiek, dabūsiet jūs tos savus nažus!!

N necra 31.08.2008

Jūs tik tiešam esat jocigs cilveks! Pasakiet man lūdzu kāds labums RIMI darbiniekime no ta ka jūs nedabusiet nažus! Ko psiho dabusi savus bomža nažus! Reizem šķiet ka cilvēki ažirelji no savas neaunības!!!

O Oskars 02.11.2008

Kādēļ RIMI darbinieks iepērkoties pa 4, 50 ls dabū 3 uzlīmes ???