Rimi - Akcija

Man bija liela vielšanās par to, ka 12. aprīlī, pēdējā akcijas dienā, vairs nevarēju saņemt ziepju dozētāju pret Rimi uzlīmēm. Es visu akcijas laiku cītīgi krāju uzlīmes un man nebija ne jausmas, ka to preču skaits, kuras varēja dabūt, ir ierobežots! Ja akcijas noteikumos būtu teikts, ka preču skaits ir ierobežots un visiem var arī nepietikt, es nebutu gājusi pēdējā dienā!! Turklāt kasiere, kurai es jautāju par iespēju apmainīt uzlīmes pret preci, bija neiecietīga un ļoti nepieklājīga!
Esmu ļoti sarūgtināta par tādu attieksmi, un vismaz kādu laiku, kamēr vilšanās pāries, izvēlēšos citus veikalus!!!

č Čoms 13.04.2011

Vai tad Jēkabpilī ir veikali?

I Inokentijs 13.04.2011

Atsūti man uz Rīgu, par vienu "maziņo-fikso" samainīšu !?

č Čoms 13.04.2011

Ei, pidriki, vai jūs vispār ziniet, kur atrodas Jēkabpils?

č Čoms 13.04.2011

Ei, pidriki, kurš šodien mani drāzīs pakaļā?

č Čoms 13.04.2011

Vai tad jums nav jābūt mājās no skolas?Pidriki, gana bastot, jau tā esat bibliotēkas datoriem monitorus nošķieduši masturbēdami.

č Čoms 13.04.2011

Tas taču ir apsveicami, ja jūs atzīstat, ka esat pidriki, un priekšā vai pakaļā es jūs pašus ņemu visu laiku, vai tad vēl jums tas nav skaidrs?

I Inokentijs 13.04.2011

jā, mazgadīgais čomiņš onānists uzdarbojas ! Un šitādus dauņus vēl skolā māca !

č Čoms 13.04.2011

Ak tad tu tas esi spermokentij, vafļor, kuram šorīt izdauzīju zobus, pirms dot atsūkāt.

č Čoms 13.04.2011

Apnika man ar jums, pidrikiem ņemties, iešu labāk palaizīšu savam sunim pautus.

č Čoms 13.04.2011

Pidriki, lpalaiziet labāk man pautus.

č Čoms 13.04.2011

Es sāku murgot, laikam mans suns savus pautus žurku indē sasmērēja...

P Pidriki 13.04.2011

Mēs labprāt ļaujamies, lai mūs piš visos caurumos, par vienu mazo aliņu esam gatavi darīt jebko.Esam gatavi arī Čoma suņa apmīztos smirdīgos pautus laizīt.

č Čoms 13.04.2011

Nē! Mana suņa pautus drīkstu laizīt tikai es un neviens cits!

P Pidriki 13.04.2011

Tad mēs esam ar mieru tev atsūkāt, bez tam arī izlaizīt pautus un dirsas caurumu.

P Pidriki 13.04.2011

Bez tam mēs esam gatavi apkalpot jūs visus gan no priekšas, gan no pakaļas, ar nepacietību gaidām aliņus.

Eto 4to za bred??

Eto ne bred, a pidriki.