www.sudzibas.lv RIMI Aizskaroša attieksme pret klientu

Rimi - Aizskaroša attieksme pret klientu

Labdien, šodien biju iepirkties uz rimi veikalu. Taču ieejot veikalā pieejot, izdrukāt atlaižu kuponus apsargs uz mums skatījās kā uz noziedziniekiem, tam nepievērsu īpašu uzmanību, bet tas atkārtojās, šī veikala apsargs staigāja man un manam draugam pakaļ, vērodams visu ko iegādājamies, sajūtas bija briesmīga un nebija velmes pat iepirkties vairāk. Vairāk neatgriezīšos šajā veikalā. Tam apsargam vajadzētu iemācīties cilvēciskas manieres!
Paldies.

13.01.2020

Li

Li Linda_J 13.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

Tu Turkey901 13.01.2020

Šim lietotājam plate būs uzkārusies.

Bk BK 13.01.2020

Tev ar galvu viss ir kārtībā?

hartijs 13.01.2020

Nav Baltkrievijā. Tepat Vecrīgā. Apsargāju māju kurā šefs dzīvo.

An Andrejpsr 13.01.2020

Hartijs , pats sevi nevari pasargāt no briesmām ,
Kur nu vel kādu citu;);)
Klikšķu kantoris pat nevar atļauties kambari maskavas ielā kur nu vel vecrīgā:);)

hartijs 13.01.2020

Tikai tagad izlasīju, ka runa iet par portālu. Es par RIMI šefu biju domājis.

Tu Turkey901 13.01.2020

Kādas manieres viņas būtu jāiemācās? Viņa darbs ir vērot apmeklētājus, īpaši aizdomīgos un novērst zādzības, to viņš arī darīja, pašā labākajā manierē!
Jums uz pieres būs bijis rakstīts "zagle", tāpēc arī vēroja Jūs ik uz soļa!

An Andrejpsr 13.01.2020

Tev uz pieres noteikti rakstīts - CIRVIS

Nu, šoreiz nepaveicās neko nospert:( Nebēdājies, varbūt nākamreiz izdosies. Bet uz Rimi varat vairs necerēt. Zagļu potretus no novērošanas kamerām izdrukā un lielāka apmēra zādzību gadījumā nodod policijai. Tā ka beidziet zagt!

_b _Barons_ 13.01.2020

Ctii sūdzās, kad kaut kas reāls ir noticis.

Citi sūdzās, kad pat savā virzienā paskatās vai 50 kilometru rādiusā vienkārši eksistē.

Citi sūdzās, kad viņi tiešām zog un apsargs "nepatiesi uzmācas".

Lai nu kā - rekur Validols ???

BondsBonds 13.01.2020

Es teiktu esat talantīga novērotāja. Piesakieties darbā apsardzē.

Li Linda_J 14.01.2020

Vispirms ir jāiemācās vainu atrast sevī, nevis uzreiz skriet un sūdzēties.
Ļoti daudzās sūdzībās tieši tas ir redzams, ka pats sūdzības iesniedzējs ir vainīgs, bet nu savu neaudziinātību taču neviens neatdzīst. Vieglāk ir vainot visus apkārt, Nevis rakstīt bezjēdzīgas sūdzības šaubīgā vietnē.