www.sudzibas.lv RIMI Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm

Rimi - Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm

Viss skaidrs, tagad ir ārkārtas stāvoklis, es esmu cilvēks ar brillēm... Šodien bija visnotaļ nepatīkams starpgadījums Jūrmalas RIMI, kad man kulinārijas darbiniece uzbruka ka es ar masku neesmu nosedzis degunu, man ar aizsegtu degunu momentā viss visapkārt aizsvīst pienbaltā plīvurā, pati arī ar brillēm, bet RIMI izsniegtajā darba pleksiglāsa maskā, tomēr apkalpo mani, laigan sākumā draudēja ka neapkalpos... nu sorry, piedodiet, man pēc pasmagas dienas arī diezko nervi vairs netur, viena blakām vēl bezbriļļaina pircēja-gudrīte saka lai ņemu brilles nost, nu man nav tik lielas dioptrijas, bet ja visas dienas garumā ir nēsātas brilles bez brillēm saskatīt izvēlēties vēlamos ēdienus "ir kā ir", pēc tam arī pašapkalpošanās nodaļas darbiniece nujau stipri korektāk arī aizrāda par manu degunu, saku okei, ņemiet manas kartes (rimi un maksājumu) un darbojieties ar tām manā vietā, uz ko viņa man vienkārši uzgrieza muguru..
Cienījamie komentieri, nu nesāciet mani nabaga briļļaini te uzreiz pulgot, bet iesakiet ir kautkāds šķīdums ar ko noklāt brilles (šķiet ne stikla bet plastikāta) lai nesvīst ciet šādā te situācijā? Tiešām jutos tik nepatīkami, kā te daudzi raksta savu sūdzību noslēgumos, ka nav vairs ne mazākās vēlēšanās kādreiz tur vēl iegriezties, citu pilsētu rimikos kā arī veikalos vispār tādas kolīzijas nav piedzīvotas, pietam cik esmu ievērojis briļļaiņiem pārsvarā deguni ir tādi puspiesegti :-{}

28.11.2020

P

S Sanita54 28.11.2020

Ja nemaldos, Jūrmalā ir 3 Rimi veikali, 2 Kauguros un 1 Lielupē. Kāpēc tad netiek nēsāts sejas vairogs, ja neprotat uzlikt pareizi masku, lai brilles nesvīst? Starp citu, brilles ir iespēja nobīdīt nedaudz uz leju, virs maskas, tad nekas nesvīst.. Ja ir tāda prasība, kad ar masku jānosedz, gan mute, gan deguns, ieejot iekštelpās, tad tas ir jāievēro. Šo likumu veikala darbinieki domāju, kad neieņem. Pie kasēm ir pat paziņojums, kad bez maskas un tās nepareizas lietošanas pircēji veikalā netiek ielaisti un apkalpoti!

P pagpag 29.11.2020

Sanitaskundz, sirsnīgi pateicos par Jūsu komentu, īsti gan tas neapmierina, Jūsu ieteiktā metode izmēģināta bet nedarbojās, drīzāk brilles nedaudz uz augšu jo esmu tuvredzīgs ne tālredzīgs, bet vienalga piešķiru Jums vēl vienu zaļo trīsstūrīti klāt pie pašai sev piešķirtā ;-)

Z zhuupa 29.11.2020

Ir daudz un dažādi līdzekļi brillēm. Tāpat kā atradāt šo portālu, atradīsiet arī sev vēlamāko googlē.
Pateikšu priekaa: optikas un citos veikalos var dabūt. Arī aptiekās.

M Mego izmeklētājs 29.11.2020

Vel ir iespēja pasutit pirkumus uz mājām un nebus jāvelk maska ,kurjrers atstās iepirkumus pie durvim

н НеКариньш 29.11.2020

DDDDDD

P pagpag 29.11.2020

Sirsnīgs paldies mīlīši, bet vai kāds iedos arī kādu jēdzīgāku padomu vai tikai tā kautko augsprātigi nodos pār nabaga sūdzambībeles galvu, paši sev liekot zaļos biezā slānī zaļos sūdzambībebelei par nosodījumu sarkanos... Tas īstenībā ir pie "dē" un baigi sasmīdina, bet gribētos kādu tiešām sakarīgu padomu vai pat atbalstošu komentu... Par skūšanās putām vai gēlu tā ir taisnība, brilles nepaliek blāvākas un tiešām kādu laiku neaizsvīst? Teiksim šodien vienā patiesi normālā DUSā (nosaukumu neminēšu, nekompromitēšu) pie kases čalis maskā bez brillēm degunu vaļā maksā par degvielu, otrs nāk no tualetes ārā vispār bez maskas, es stāvu rindā maskā ar muti un degunu ciet, ar brillēm uz pieres, tuvredzīgi mirkšķinu pēkšņi bez brillēm palikušās acis, pūlos kautko saskatīt, bet kā ekipēti cilvēki apkārt redzu, tik akls vēl neesmu...

U Undomiella 30.11.2020

Varat pamēģināt kaut ko šādu

Pati aptiekā pirku salvetes pret briļļu aizsvīšanu - individuāli iepakotas, nelielas un ērtas, bet aizmirsu nosaukumu. Varūt varat ieiet pajautāt kaut ko līdzīgu :)

U Undomiella 30.11.2020

Ziemā vispār baigi noder neatkarīgi no maskas esamības/neesamības.

S Spuris 30.11.2020

Tagad jau katra apkopēja ir ''liela šiška'' .Var uzklupt jebkuram viekala apmeklētājam.It sevišķi tādas kurām sen vīrieša nav bijis! Īstenībā pret tādām vajag krimināllietas ierosināt,lai atvēsinātu.

S Spuris 30.11.2020

P.S. Ir labi antiseptiķi arī kad brilles neaizsvīšt.Es pirku labu antiseptiķi ( der arī TV,datoru ekrāniem,mobilajiem ļoti labs līdzeklis) veikala tīklā Siberika.Krievijas vai Baltkrievijas ražojums.Diezgan paliela pudele arī.Divus gadus lietoju un vēl neesmu izlietojis

J JurisRRR 16.12.2020

Ja maskas augšējo malu rūpīgi sabīda zem brillēm, tad nevajadzētu aizsvīst.