www.sudzibas.lv RIMI Aicinājums

Rimi - Aicinājums

Šī nav sùdzība, bet gan ieteikums visiem!
Nav jāparāda cik mès esam gudri. Būsim saprotoši un lidzcietīgi nedosimies atpūsties pārtikas veikalos, ir jāsaprot ka veikali nav vēdinājami un tajos ir tiešām liela iespēja saslimt pat sejas maskas nelīdzēs. Aizdomāsimies arī par pārdevējiem, kuriem jāpavada šīs garas stundas neziņā. Domāsim ne tikai par sevi, bet arī par citiem!

29.03.2020

Работяга 29.03.2020

VEIKALIEM JAU SEN NAV PARDAVEJU, LATVIJA KUR 2 MILIPNI IEDZIVOTAJU STRADA VIENA KASE KUR GARA RINDA NO ARPUSS.. ATNACIET JEBKURA VEIKALA DGR SOLUTIONS VAI MAKSIMA UN REDZESIET KA CILVEKI STAV RINDA KA BUTU GADU NEKO NEEDUSI!

Работяга 29.03.2020

MUMS BLAKUS DGR SOLUTIONS VIENS PARDEVEJS UN VIENS KRAVEJS, DARBA DIENA NO 15.00 VARAT PAT NEJIET, RINDA CAUR VISU VEIKALU! DRIZ TA BUS VISUR, VISS IZSKATAS KA CILVEKS GADU NEEDIS VAI TRUKST ALU..

P pagpag 29.03.2020

Cienījamā Koltovas kundz Jūs varat ieteikt ko gribat, sēdēt savā savrupmājā un gaidīt pasūtīto sūtījumu no Barboras vai no kurienes, bet dzīvesbiedre redzēja kā viens "barborietis" ņem produktus sūtījumam, visu pēc kārtas "tjap-ļap" bez izvēles, piena produktus un maizi no plaukta priekšpuses ar visīsākajiem derīguma termiņiem, augļus un dārzeņus arī "bez razborkas" vai uz iepūšanas robežas vai nē, nu paldies, mēs tomēr paši pakavēsimies pie plauktiem, lai izvēlētos to labāko, veikali arī "labie" zem šitā "vīrusatroksnīša" cenšās nopludināt netiklabu pārtiku, ganjau pircējs vīrusuztraukumā tik mājās to konstatēs, vēl taču nav Ļeņingradas blokāde kad cilvēki ēda pat žurkas lai tikai izdzīvotu, varat saukt mūs par mietpilsoņiem vai kāturvēl, mums vienalga...

D Dace Koltova 29.03.2020

TAD NESŪDZATIES ,KA DRIZUMĀ ARĪ PARTIKAS VEIKALUS SLĒGS JO VISI DARBINIEKI BUS KARANTĪNĀ !

Работяга 29.03.2020

kadi tad darbinieki? viens kasieris kravejs un setnieks uz visu veikalu maksima XX? veikals maksima nekad nebankrotes jo latvja parnem eiropas pieredzi " gimenes uznemuma strada pats uznemejs ar savu gimeni" ja kasieri aizies karantine pats uznemejs iesiedinasies kase un pardos jums maiziti!

P pagpag 29.03.2020

Džozefīn, pilnīgi piekrītu par robežām kuras bija momentā jāslēdz! Asinis dusmās vārās no šitiem tautiešiem - pasaules klaidoņiem kuri tā rāvās "neviltotā dzimtās zemes mīlestībā" atpakaļ uz Latviju, kad pasaulē notiek šitāda "šaize", lūk tie ir "vienaldzības kalngali", nevis tie kas rūpējoties par savu tuvāko gastroveselību paši izvēlās pie veikalu plauktiem produktus... Ko, naudiņa beidzās lai turpinātu tusēt TUR tālāk? Rispekt visiem tiem čaļiem un dāmām kuri tomēr paliekās TUR!