www.sudzibas.lv RIMI Agresīvs Apsargs

Rimi - Agresīvs Apsargs

Šodien kārtējais agresīvas rimi apsargs! Veikala apsargs grūstija pircēju, apsaukājās rupjiem vārdiem, ar savu lielo ķermeni - vēderu grūda ārā no veikala. Lamājās! Nesaprotami par ko! Groziņi 2 stāvēja pieejami pircējiem - apsargs to neļāva paņemt un izstūma ārā ar savu ķermeņa masu uz ielas lai stāvot ārā. Šajā veikalā patstāvīgi notiek konflikti pircējiem ar apsargiem. Apsargi ir izcili rupji un agresīvi. Kad apsargs saprata ka ir tadusies nopietna konflikta situācija, apsargs pat pats pacentās izsaukt policiju - nosaucot mani par huligāni. Tika sastādīts policijas protokols. Apsargs apgalvo, ka es - pircēja, bijusi neadekvāta un traucēja pircējiem iepirkties. Esmu šokēta par apsarga pilnvarām, terorizēt pircējus! Lai arī cik grūti laiki mums šobrīd nebūtu jāpārvar, tāda agresijā nav normāla, no darbinieka puses. Turpmāk centīšos izvēlēties citus pārtikas veikalu, lai izvairītos no rimi darbinieku pazemojušas attieksmes pret pircējiem! Lai gan šis mazais Tallinas ielas rimi atrodas blakus manai mājai. Lūdzu iepazīstaties ar policijas kārtējo sastādīto šo un citiem aktiem.
P. S. Es nevēlos lai mani pazemo un pacīnīšos lai šie bezkaunīgie - rupjie apsargi tiktu sodīti. Jo kamerās netiek filsēts tas ko viņi atļaujas pateikt pircējiem - rupjības! Paldies!

12.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

V [email protected] 20.01.2021
Bojàjums

Veikalā pàrdodas, teju mēnesi veca prece. Stāv plauktā un pārdodas ar atlaidi. Mājās pamanīju, ka prece cieta, un tad pamanīju termiņu.

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

beetlejuice 13.04.2021

Rimi ar šo nav tik liels sakars kā apsardzes firmai, kurā šis apsargs strādā.

I Ivonna Bradley 13.04.2021

bet kā lai iepērkas Rimi, ja APSARGI IR NEADEKVĀTI ! Kā nav Rimi sakars ar šo ? Nevajag slēgt sadarbības Līgumus ar Psihiem, zivs pūst no galvas , ja tādi tur ir strādnieki , gribu redzēt kāda ir vadība. Tā nedrīkst apieties ar cilvēkiem , lai cik grūti laiki nebūtu !

beetlejuice 13.04.2021

Lūdzu, iedzer xanax, nomierinies un lasi rūpīgāk. Nekur neteicu, ka rimi ar šo nav nekāds sakars. Rakstīju “nav tik liels sakars”. Sodīt šo neadekvāto tipu var tikai apsardzes firma, kurā viņš strādā. Tavs piemājas rimi var pateikt, ka negrib ar šo apsargu sadarboties, bet apsardzes firma viņu var pārcelt uz citu rimi, kur viņš turpinās grūstīties. Lielāka jēga no tavas sūdzības būtu, ja tu zinātu, kam tieši sūdzēties. Tas arī viss.

I ilrgjefiho 13.04.2021

Es jau gadiem ilgi uz rimi neeju. Man toreiz arī bija konflikts ar apsargu. Iesaku jums darīt tāpat. Cenšos izmantot mego, kaut arī jāpacieš dažādas neērtības. Tomer mego pieder pašmāju cilvēkiem nevis ārzemniekiem. Citiem produktiem labs ir maxima. Tomēr dēļ zolitūdes tur vispār viesiem vajadzētu boikotēt.
Tādi rimi ir kā okupantu tanki. Agrāk viduslaikos tas būtu sveša armija. Tagad pelna uz mūsu rēķina un peļņu tik izved no mūsu valsts

V VPutins 13.04.2021

Pašmāju gan, 9 maijā ar Kolorādo lentām notinušās marusjas sēž pusnodzertiem ģīmjiem...

Z ZaikaTatjanka 18.04.2021

Es jums ieteiktu uzaudzēt tik pat lielu vēderu un iet atriebties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes