. ....kl 29.04.2009

Tad jau esi labi saglabājies.

P pufa 29.04.2009

es ar gribētu, ka manos 40, man prasa pasi pirms alkohola pirkšanas. Aigar, atsūti recepti mūžigai jaunībai.

Mamma 29.04.2009

Bet es pikriitu Aigaram, nav ko visiem piekasiities.

N ninja 29.04.2009

man ir 23, un man laiku pa laikam prasa pasi.:) vnk musdienas nav iespejams noteikt, vai cilvekam ir 16, 20 vai 25 - vieni izskatas daudz vecaki, citi daudz jaunaki - ej nu uzmini!

Mamma 29.04.2009

Nu vai tapec janesa pase kaklaa uzkaarta, tad lai izdod identifikacijas kartes ko viegli glabat maka kopa ar citam kartem.

Protams, ka jānēsā!
Ja neizskaties uz saviem 23!
Kurš vainīgs?
Pārdevēja vnk pilda savu darbu!Jan nav par ko sūdzēties, tad nesūdzies vispār!

A A 30.04.2009

Man vienalga liekas, ka tā ir ņirgāšanās un vienkārši veids kā izvairītis no cilvēka apkalpošanas!

J Jakle2 30.04.2009

Viņai ātrāk ir Tev to alkaholu pārdod, nekā strīdēties!
Muļķibas runā!
Tagad jau no jaunatnes nevar saprast-cik kuram gadu!
Un ja nemaldos viņai par to ir konkrēts sods-200 vai 250Ls!
Es arī prasītu!
Vai tad Tu pati nē?

A Admins 30.04.2009

Kāpēc pase? Vai tad tiesību tev nav?

Z zelts 30.04.2009

Pieaudzē sev ūsas vai bārdu, bet ja nelīdz, tad sāc daudz pīpēt, tad arī seja tev paliks vecāka.

I Incīte 30.04.2009

Es tev ieteiktu steidzīgi uztaisīt plastisko operāciju! Manam brālēnam arī tā bija pirms 8 gadiem, bet tagad no viņa viss rajons baidās, jo operācija ir bijusi ne visai veiksmīga.

M Marx 30.04.2009

Man 25 gados pat ir prasīts :)

I Inese 30.04.2009

Dakteris Ģīlis ir ļoti profesionāls ārst, pie viņa esam veikušas procedūras abas ar meitu...rezultāts ļoti labs...tā protams nebija silikona seja, tā mums no dabas ir dota gana laba...

Ļoti jauki :)
Vismaz kādam pie šī daktera ir gājis labi :)

N nen 30.04.2009

sikais :)

P pecina 01.05.2009

ak tu nabadzins, tas ir kasires pienakums paprasit uzradit dokumentus.man ir 27 gadi ari man reizem dokumentus pajauta...sliktak butu, ja kasiere pardotu alkoholu vai cigaretes nepilngadigam.tad ne tikai kasiere var sodu samaksat, bet ari veikals bez licenzes palikt.

C Cinderelka 04.05.2009

Viņi dara savu darbu...Pēc likuma viņiem jāprasa..=P..Un ja Tevi bieži prasa, tad vajag nesāt...=P

B bargālēdija 04.05.2009

Oi, man pat 69 gados vēl reizēm pasi prasa...:))Pateicoties dr.Ģilim, redz kā!!!
Mūs ar meitiņu jau bieži jauc, bet viņai tikai 33...:))))

N nu bet... 06.05.2009

Vai tad tev uz pieres rakstīts: 23 gadi? Grib un prasa - tādas ir viņu tiesības. To sen jau tā kā vajadzēja zināt!

S sika 06.05.2009

tads kasieru darbs ja vins doma ka tev nav 18 gadi tad ir japrasa pasi, pati stradaju ar cilvekiem, kasiere esmu.Un zinu ka daziem nepatik ka prasa pasi bet ja esmu vienu reizi uzprasiju tad otreiz neprasisu pasi es parasti atceros.