www.sudzibas.lv RIMI Apsarga uzvedība

Mini Rimi Marupes iela - Apsarga uzvedība

Iegāju veikala 20.50 paņemu produktus ko vajadzēja, bet nevarēju atrast riekstiņus, tāpēc mazliet aizkavējos pie plaukta, taja bridi veikala apsargs jau skrēja preti ar izteicienu (kas ir ko staiga mēs slēdzamies ciet palika viena minūte, es pakeru groziņu un devos pie kases, protams viņam atbildot ka nevis kas ir bet pieklājībai jābut, sekoja atbilde ; tulit es atstasot iepirkumu veikala un dosoties uz izeju bez pirkuma, čeks man reģistrēts ar laiku 21.00.52 vai tik tiešam apsargam ir dotas tādas ricības ka pircēji šada veida tiek izlikti no veikala?

I

T Turkey901 29.03.2020

Čeks reģistrēts minūti pēc slēgšanas, kamēr sakrāmējāt produktu maisos un izlasījāies, bija jau 3-4 minūtes pāri, darbinieki, iespējams, nokavēja to transportu, uz kuru būtu devušies, ja veikals būtu slēgts laicīgi.
Mums nevienam nav nekas pret apsarga rīcību, tā, šajā situācijā, ir atbalstāma!

Džozefīne 29.03.2020

Vai tiešām tagad sūdzēsimies par katru sīkumu? Šādas situācijas ir bijušas un būs vēl, jautājums tikai, kurā brīdī sākās šī jaunā "mode", ka par katru nepatīkamu vārdu apmaiņu ir jāraksta sūdzība?

I Inesitea 29.03.2020

Tiesi tapec ka mes to pielaujam,viniem nav dotas tadas tiesibas lai aizskartu pircejus ,kas viniem maksa algu.

R RXX 29.03.2020

Redz, Inesīte, piemēram, domā, ka apsargi ir klientu kalpotāji. Tā arī šī mode sākās 😁

T Turkey901 29.03.2020

Labāk būtu 21:00 slēguši kases un devušies prom, savukārt Jums liktu nolikt visus produktus atpakaļ plauktos, jo nokavējāt veikala slēgšanu!

E Elisa Elisija 29.03.2020

Kas tas par prikolu iet uz veikalu pēdējā momentā?

K karliss5 29.03.2020

Turkley901 šoreiz tev piekrītu un darbinieki ilgāk pavada laiku vēl pēc tam jo jāsaskaita ir kase vēl.
Un tiešām kapēc setdienā ir tik vēlu jākratās uz veikalu. Vaijadzētu vispār setdienās vēl īsāku laiku uzlikt un svētdienās vērt ciet visus veikalus,

I Inesitea 29.03.2020

Tad ejot veikala ir jabridina ka veikals sledzas ciet,jo pie durvim darba laiks nav saskatams, bez luktura. Un runa vispar iet par apsarga pieklajibas pakapi.

D Dace Koltova 29.03.2020

Ko vispar varat vazaties pa veikalu karantinas laika vai tiešam tikai rīšana ir svarigaka? Ja cilveki ta vazasies pa veikaliem tos ari slegs vai tiesam ar to butu jabeidzas lai visi idioti saprastu ka veikals nav parks pa kuru stundam pastaigaties!

P Pelekais Latvietis 29.03.2020

Iemācies plānot savu laiku.

👎👎👎Stulba sūdzība #PaliecMājās