Mini Rimi - Kasiere

Labdien. Vēlējos sniegt sūdzību par pārdevēju, diemžēl nezinu vārdu, bet tante gados! T/c aura mini rimi!
Jau kuro reizi izbaudīju skarbās pārdevējas attieksmi uz savas ādās.  nepieklājīga attieksme pret pircējiem un šī jau nav pirmā reize kad tieši šī pārdevēja uzvedas łoti necienīgi pret pircēju!

A

Mini rimi t/c Aura

Džozefīne 01.04.2020

Ko viņa tādu darīja?

A Anna8787 01.04.2020

Pienācu pie kasēm ,bet neviena nebija un no muguras iebļāvās uz visu veikalu ka lai eju 1 kasē, vienmēr ar kautko neapmierināta! Preces met uz lentas,tas nav normāli!

A Anna8787 01.04.2020

Uz manu mierīgo lūgumu, lai nemet preces es saņēmu atbildi: “man viņas piecelties un aiznest līdz galam? ! ” uz ko es palūdzu nebūt tik nepieklājīgai, piebilstot, ka prece slīd pa lenti, ka tā nav jāmet, jo nebūs vairs lietojamas. Uz visu es saņēmu negatīvas piebildes, diemžēl nākamreiz es atteikšos maksāt par precēm.

T Turkey901 01.04.2020

Kasiere saņem minimālo algu, par kuru izdod minimālu servisu un par apmaiņu ar laipnībām viņai nepiemaksā, diemžēl!

L llietotājs 01.04.2020

Nerunā muļķĪbas trolli. Tavai zināšanai kasiere saņem vairāk nekā medicīnā stradājosie cilveki kas tādās kasieres pēc tam pieskata.

T Turkey901 01.04.2020

Jūs būtu tas medicīnas darbinieks, kura priekšā kasiere neizklājās?!

L llietotājs 02.04.2020

Redzams kad esi trollis. Tu iemācies sākumam latviešu valodu un tad "izklājies".

T Turkey901 03.04.2020

Izskatās, ka Tavu pamuļķa viedokli šeit neviens neatbalsta, izdari secinājumus!

L llietotājs 03.04.2020

Nomaini orientāciju! Varēsi paņemt mutē

K Klients45566 06.04.2020

Tad padomā cik var nopelnīt ja tew būtu 4.20 stundu likme un nostrādātās 140h plus nodokļus noņem.

L llietotājs 06.04.2020

tur nav ko domāt..ja šogad minimāla stundas likme ir 2.3 €, pie 430 minimālas algas,. Tad nu sanāk kad saņemat dubulta tiek. Kaut gan zinu kad ari tas nav viss. Saņemat kasieri visvairak neka tie kas grozās pa veikala vidu. Un nevajag te pūst pīlites kad jums te grūti, maz maksā un tam līdzīgi. Stāsts šeit iet ne par to, bet par to kādi mēs esam. Ko jūs gribat no tiem pašiem mediķiem ja ja jūs paši nēesat ne grama labāki. Es tagad pats glupi pateikšu, jo atkārtošu glupu frāzi kas pirms tam ir izskanējusi...vai tad mediķiem maksā par to lai vini jums smaidītu?!...

K Klients45566 10.04.2020

Kāds esi tu smaidīgs visu laiku.
Aizej pastrādā pa 350 EIRO mēnesī redzēsim tavu seju

K Klients45566 10.04.2020

Un rēķinus samaksāt paēst apģērbties.?,?,,?

L llietotājs 11.04.2020

Redzams tu esi īsts analfabēts ja vairāk nevari nopelnīt!...Bet tas jau arī nav brīnums, jo redzu kad tu pat lasīt nemāki. Vēlreiz izlasi sākumu, jo īpaši tiem kas grūti saprot par ko šeit iet stāsts.

L Lalala4 10.04.2020

Visiem šobrīd grūti ar emocionālo stāvokli... Nesen savā piemājas rimčikā iepirkos un kasierei, cik nopratu, svari nestrādāja kā vajag ... Es arī kādreiz varu palamāties, bet no kasieres puses dzirdēt :"es tos svarus izmetīšu" bija kkā jocīgi :D