Mini Rimi - Kasiere

Labdien. Vēlējos sniegt sūdzību par pārdevēju, diemžēl nezinu vārdu, bet tante gados! T/c aura mini rimi!
Jau kuro reizi izbaudīju skarbās pārdevējas attieksmi uz savas ādās.  nepieklājīga attieksme pret pircējiem un šī jau nav pirmā reize kad tieši šī pārdevēja uzvedas łoti necienīgi pret pircēju!

A Anna8787 01.04.2020

Mini rimi t/c Aura

L llietotājs 03.04.2020

Nomaini orientāciju! Varēsi paņemt mutē

Klients45566 06.04.2020

Tad padomā cik var nopelnīt ja tew būtu 4.20 stundu likme un nostrādātās 140h plus nodokļus noņem.

L llietotājs 06.04.2020

tur nav ko domāt..ja šogad minimāla stundas likme ir 2.3 €, pie 430 minimālas algas,. Tad nu sanāk kad saņemat dubulta tiek. Kaut gan zinu kad ari tas nav viss. Saņemat kasieri visvairak neka tie kas grozās pa veikala vidu. Un nevajag te pūst pīlites kad jums te grūti, maz maksā un tam līdzīgi. Stāsts šeit iet ne par to, bet par to kādi mēs esam. Ko jūs gribat no tiem pašiem mediķiem ja ja jūs paši nēesat ne grama labāki. Es tagad pats glupi pateikšu, jo atkārtošu glupu frāzi kas pirms tam ir izskanējusi...vai tad mediķiem maksā par to lai vini jums smaidītu?!...

Klients45566 10.04.2020

Kāds esi tu smaidīgs visu laiku.
Aizej pastrādā pa 350 EIRO mēnesī redzēsim tavu seju

Klients45566 10.04.2020

Un rēķinus samaksāt paēst apģērbties.?,?,,?

L llietotājs 11.04.2020

Redzams tu esi īsts analfabēts ja vairāk nevari nopelnīt!...Bet tas jau arī nav brīnums, jo redzu kad tu pat lasīt nemāki. Vēlreiz izlasi sākumu, jo īpaši tiem kas grūti saprot par ko šeit iet stāsts.

L Lalala4 10.04.2020

Visiem šobrīd grūti ar emocionālo stāvokli... Nesen savā piemājas rimčikā iepirkos un kasierei, cik nopratu, svari nestrādāja kā vajag ... Es arī kādreiz varu palamāties, bet no kasieres puses dzirdēt :"es tos svarus izmetīšu" bija kkā jocīgi :D