www.sudzibas.lv RIMI Piespiezu karta liek pirkt preci.

Lielveikalā-Rimi Liepājā-vecā ostmāla - Piespiezu karta liek pirkt preci.

17. julijā Liepajā veca ostmalā mana meita vēlejās nopirkt pūderi sejai,vina atvēra pudera vācinu un ar otiņu pameģināja pūderi.Pūdera tonis viņas sejai bija nepiemērots.Viņa aizskruvēja pudera vaciņu un nolika atpakaļ plauktā.
Izejot no veikala viņu aiztureja uzraugs,aizvedot vinu uz kabinetu lai izsauktu policiju par to ka viņa ir lietojusi preci un nav nopirkusi.Atnaca veikala vadītaja un skaļa balsi paziņoa lai izsauc policiju.Lai neisauktu policiju meita bija spiesta pudēri nopirkt.
Cienījamie pircēji es ierosinu neapmeklēt šadus tirniecibas vietas un sodīt veikala vadītajus par tādu attieksmi pret pircējiem.Mēs pirceji ar saviem pirkumiem pelnam uznēmumam naudu un tāda nožēlojama attieksme ir pret pircējiem.Es šbrid ciemojos Latvijā,un mani šoke tāda attieksme pret pircējiem.Manā zeme kur es dzīvoju šo veikala kompāniju iesūdzētu tiesā.Ja veikals nevar nodrošinat ar paraugiem tad tadu preci nedrikstētu pārdot.
Katrā gadījumā es pārbraucot mājās brīdinašu visus kas ierodas Latvijā, lai nepmeklē šos lielveikalus.

K

M mja 18.07.2013

Kada mate, tada meita. :DDD
Pavergojusas par senu lasitajam un tagad iedomajusas, ka ir labakas par citiem un drikst rupji parkapt jebkadus noteikumus un likumus. Saboja veikala preci un vel uzskata, ka tas ir normali.
Interesanti butu uzzinat, kura ir tad ta tava zeme? :DDD

N nautilus 18.07.2013

vajadzēja vēl gurķi nokost, lai pagaršotu un nolikt atpakaļ, jo nebija pietiekami garšīgs un citronam nogriezt gabaliņu un izspiest sulu, lai pārbaudītu, vai pietiekoši sulīgs ))) vispār jūs normāli esiet? ja tas būtu testeris, tā ir cita lieta, bet atvērt jaunu, lai pamēģināt... c'mon un vēl sūdzēties par savu stulbumu.

L laurina 18.07.2013

Ļooti pareizi darīja apsargs! Vai tad nav zināms, ka mēģināšanai jālieto TESTERI, nevis jācūkā preci! Kāpēc kādam pēc Jūsu meitas jāpērk viņas sabojātā prece.

S starred 19.07.2013

Omg mulķe. Vispār anv kauns rakstīt paru tādu savu stulbumu šeit ?:)