www.sudzibas.lv RIMI čakarē cilvēkus ar viltus cenām

Juglas centra RIMI - čakarē cilvēkus ar viltus cenām

Esiet modri pēdēja laikā Juglas centra RIMI galīgi aptracis. Salicis neesošas viltus cenas čakarē cilvēkus ka pilnīgus idiotus, cilvēki paņem produktu izejot no apakša noradītas cenas.Kasiere tik atri izsit un paņemot čeku tikai saproti ka esi apjāts. Viena reizē pamanijos divreiz iegrāpties. Pārsvarā tas notiek piena produktu nodaļā. Uzmanīgi lasiet nosaukumu pie cena neļaujiet Dāņiem sevi apčakarēt!

D

V viesis 14.03.2011

Ko nozīme "Kasiere tik atri izsit un paņemot čeku tikai saproti ka esi apjāts"? Kasiere nevar izsist čeku, kāmēr Jūs nesamaksājiet par pirkumu. Tas nozīme, ja Jūs neapmierina summa vai cena, Jūs varāt atteikties no preces uzreiz, pie kases.

D Dzintars 14.03.2011

Tas nozime kamēr tu krāme preces viņa jau skanē svītrkodus. Uz kases aparāta tu labākā gadijumā redzi kopsummu un nezini vai tevi jau ir apjājuši vai ne. Tikai kad samakā tu dabuj kases aparāta čeku un tad neviens tev jau naudu neatgriezīs!